Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (Γ ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 13/11 09:15 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3-11 Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 13/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 1-0 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/11 11:45 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-0 Δίας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 14/11 11:00 Αχαϊκή 0-0 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 διαιτητές
Δόξα Παραλίας- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/11 11:00 Δόξα Παραλίας 3-2 Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 27/02 10:30 Αστέρας Θησέας 2-3 Δίας διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 05/03 10:00 Ίκαρος Πετρωτού 4-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/03 11:00 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 1-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 18/12 10:00 Αστέρας Θησέας 1-2 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/12 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-1 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 19/12 11:00 Αχαϊκή 1-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 19/12 12:30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
Δίας- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/01 11:00 Α.Ε. Αρόης 1-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/01 11:30 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 2-1 Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/01 11:45 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3-0 Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/01 10:00 Δόξα Παραλίας 7-1 Δίας διαιτητές
Ίκαρος Πετρωτού- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 31/12 23:59 Αχαϊκή 0-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 05/02 10:00 Ίκαρος Πετρωτού 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 05/02 11:30 Αστέρας Θησέας 0-5 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 05/02 12:00 Δίας 7-1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ διαιτητές
Διαγόρας Βραχνεϊκων 1- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/12 23:59 Δίας 3-0 Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/02 12:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1-5 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 20/02 10:30 Δόξα Παραλίας 3-2 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/04 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-3 Αστέρας Θησέας διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 31/12 23:59 Αστέρας Θησέας 3-0 Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 12/03 10:00 Ίκαρος Πετρωτού 4-5 Δίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/03 13:00 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 4-2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/04 10:00 Α.Ε. Αρόης 1-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 31/12 23:59 Αχαϊκή 0-3 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/12 23:59 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/03 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/04 12:00 Δίας 0-2 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 διαιτητές
Αστέρας Θησέας- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 09/04 10:00 Ίκαρος Πετρωτού 1-4 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/04 10:15 Α.Ε. Αρόης 3-0 Δίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/04 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 7-0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 10/04 10:30 Δόξα Παραλίας 4-1 Αστέρας Θησέας διαιτητές
Αχαϊκή- ρεπό