Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (Elite B) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/11 11:30 Διαγόρας 1 0-1 Ίκαρος Πετρωτού 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 11/11 10:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 1-0 ΑΧΑΙΚΟΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/11 11:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 1-0 Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 11/11 16:00 Δαβουρλής Κ92 2 1-0 Δίας 2 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/11 10:00 Διαγόρας 1 0-1 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 24/11 10:00 Θύελλα Πατρών 2 1-0 Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 25/11 10:00 Ίκαρος Πετρωτού 1 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 25/11 10:00 ΑΧΑΙΚΟΣ 1 1-0 Δαβουρλής Κ92 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 08/12 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 1-0 Διαγόρας 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 08/12 12:00 Θύελλα Πατρών 2 0-1 ΑΧΑΙΚΟΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 08/12 17:45 Δίας 2 0-1 Ίκαρος Πετρωτού 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 09/12 11:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 1-0 Δαβουρλής Κ92 2 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 22/12 10:00 ΑΧΑΙΚΟΣ 1 1-0 Ίκαρος Πετρωτού 1 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/12 10:30 Διαγόρας 1 0-1 Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 23/12 11:15 Δαβουρλής Κ92 2 0-1 Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/12 11:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 0-1 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 12/01 12:30 Δίας 2 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 13/01 11:00 Ίκαρος Πετρωτού 1 1-0 Δαβουρλής Κ92 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 13/01 15:30 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 1-0 Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 19/01 10:30 ΑΧΑΙΚΟΣ 1 1-0 Διαγόρας 1 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/01 17:45 Δίας 2 0-1 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 27/01 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 1-0 ΑΧΑΙΚΟΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 27/01 10:00 Θύελλα Πατρών 2 1-0 Ίκαρος Πετρωτού 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 27/01 11:15 Δαβουρλής Κ92 2 1-0 Διαγόρας 1 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 23/02 10:00 ΑΧΑΙΚΟΣ 1 1-0 Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 24/02 10:00 Ίκαρος Πετρωτού 1 0-2 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/02 10:00 Διαγόρας 1 0-1 Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 24/02 11:00 Δαβουρλής Κ92 2 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 16/03 11:00 Ίκαρος Πετρωτού 1 1-0 Διαγόρας 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 16/03 12:15 Θύελλα Πατρών 2 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 16/03 12:30 Δίας 2 0-1 Δαβουρλής Κ92 2 διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 17/03 10:00 ΑΧΑΙΚΟΣ 1 0-1 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 30/03 12:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 0-1 Ίκαρος Πετρωτού 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 31/03 10:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 1-0 Διαγόρας 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 31/03 10:00 Δαβουρλής Κ92 2 0-1 ΑΧΑΙΚΟΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 31/03 18:15 Δίας 2 0-1 Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/04 09:45 Διαγόρας 1 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 13/04 10:00 ΑΧΑΙΚΟΣ 1 1-0 Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 13/04 10:00 Ίκαρος Πετρωτού 1 0-1 Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 14/04 11:30 Δαβουρλής Κ92 2 0-1 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 04/05 13:00 Δίας 2 1-0 Διαγόρας 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/05 11:15 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 11/05 11:30 Θύελλα Πατρών 2 1-0 Δαβουρλής Κ92 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 05/06 19:30 Ίκαρος Πετρωτού 1 0-1 ΑΧΑΙΚΟΣ 1 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/05 11:15 Διαγόρας 1 0-1 ΑΧΑΙΚΟΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 19/05 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 0-1 Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 19/05 10:30 Δαβουρλής Κ92 2 1-0 Ίκαρος Πετρωτού 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 01/06 11:15 Θύελλα Πατρών 2 0-1 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/06 12:00 Διαγόρας 1 - Δαβουρλής Κ92 2 διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 08/06 17:30 ΑΧΑΙΚΟΣ 1 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 09/06 10:00 Ίκαρος Πετρωτού 1 0-1 Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 09/06 11:15 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 1-0 Δίας 2 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 19/06 18:30 Θύελλα Πατρών 2 1-0 Διαγόρας 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 19/06 18:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 1-0 Δαβουρλής Κ92 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 22/06 18:30 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 - Ίκαρος Πετρωτού 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 22/06 18:30 Δίας 2 - ΑΧΑΙΚΟΣ 1 διαιτητές