Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (ADVANCED A) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 17/11 17:45 Δίας 3 1-0 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 24/11 09:45 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 1-0 Δαβουρλής Κ.92 3 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/11 10:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 1-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 24/11 11:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 1-0 Άτλας/Άρης διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 02/12 10:00 Άτλας/Άρης 0-1 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Θησέα 02/12 11:00 Θησέας 1-0 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 02/12 12:30 Δαβουρλής Κ.92 3 0-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Δία 02/12 16:30 Δίας 3 1-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 15/12 10:00 Άτλας/Άρης 0-1 Δαβουρλής Κ.92 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 15/12 11:00 Αίολος Αγυιάς 1-0 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 15/12 11:15 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 0-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 15/12 18:15 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 0-1 Δίας 3 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/01 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 1-0 Άτλας/Άρης διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 20/01 10:30 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 1-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 20/01 11:15 Δαβουρλής Κ.92 3 0-1 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Δία 20/01 16:30 Δίας 3 1-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 02/02 10:00 Αίολος Αγυιάς 1-0 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 03/02 10:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 0-1 Άτλας/Άρης διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 03/02 12:30 Δαβουρλής Κ.92 3 0-1 Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 09/02 10:00 Θησέας 0-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 16/02 11:00 Αίολος Αγυιάς 1-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 17/02 10:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 1-0 Δαβουρλής Κ.92 3 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 17/02 11:30 Άτλας/Άρης 0-1 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/02 13:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 1-0 Δίας 3 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 23/03 17:15 Δίας 3 1-0 Άτλας/Άρης διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 24/03 10:00 Δαβουρλής Κ.92 3 1-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Θησέα 24/03 12:00 Θησέας 1-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/03 09:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 1-0 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θησέα 06/04 13:30 Θησέας 1-0 Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 07/04 10:00 Άτλας/Άρης 0-1 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 07/04 10:00 Δαβουρλής Κ.92 3 0-1 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 14/04 11:00 Αίολος Αγυιάς 0-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 20/04 10:00 Αίολος Αγυιάς 1-0 Άτλας/Άρης διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 20/04 11:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 1-0 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 21/04 09:45 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 0-1 Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/05 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 1-0 Δαβουρλής Κ.92 3 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θησέα 11/05 10:30 Θησέας 1-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Δία 11/05 17:00 Δίας 3 0-1 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 12/05 10:00 Δαβουρλής Κ.92 3 0-1 Άτλας/Άρης διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/05 10:45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 1-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αίολος Αγυιάς - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 25/05 11:15 Θησέας 1-0 Δαβουρλής Κ.92 3 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 25/05 11:15 Άτλας/Άρης 0-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 01/06 11:15 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 0-1 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Δία 01/06 17:30 Δίας 3 1-0 Δαβουρλής Κ.92 3 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 02/06 10:00 Άτλας/Άρης 1-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/06 20:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 0-1 Θησέας διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θησέα 08/06 10:00 Θησέας 1-0 Άτλας/Άρης διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 09/06 10:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 0-1 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 09/06 10:30 Δαβουρλής Κ.92 3 0-1 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 09/06 17:30 Δίας 3 0-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 15/06 10:00 Αίολος Αγυιάς 1-0 Δαβουρλής Κ.92 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 15/06 10:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 0-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Θησέα 21/06 19:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 0-1 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 21/06 19:00 Άτλας/Άρης - Δίας 3 διαιτητές