Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (Advanced C) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 17/11 10:00 Ίκαρος Πετρωτού 2 1-0 ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές
διαιτητές Δία 17/11 16:30 Α.Ο. Δίας 5 1-0 Ολυμπιακός Καμαρών 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 18/11 10:30 Πήγασος Αχιλλέας 2 1-0 Θύελλα Πατρών 3 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 18/11 12:30 Δαβουρλής Κ.92 5 0-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/11 10:00 Αετός Ρίου 1-0 Νίκη Ακάδημος διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/12 10:00 Ολυμπιακός Καμαρών 2 0-1 Ίκαρος Πετρωτού 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 01/12 10:00 Θύελλα Πατρών 3 1-0 ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/12 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 2 1-0 Πήγασος Αχιλλέας 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 02/12 10:00 Δαβουρλής Κ.92 5 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/12 12:00 Νίκη Ακάδημος 0-1 Α.Ο. Δίας 5 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/12 09:15 Αετός Ρίου 1-0 Α.Ο. Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 15/12 12:00 Πήγασος Αχιλλέας 2 0-1 Δαβουρλής Κ.92 5 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 15/12 18:30 Ίκαρος Πετρωτού 2 1-0 Νίκη Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 16/12 10:00 ΑΕ Πάτρα 2005 4 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χώμα) 16/12 10:00 Θύελλα Πατρών 3 1-0 Ολυμπιακός Καμαρών 2 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/01 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 2 1-0 Ολυμπιακός Καμαρών 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 19/01 10:00 Πήγασος Αχιλλέας 2 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δία 19/01 11:45 Α.Ο. Δίας 5 0-1 Ίκαρος Πετρωτού 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 20/01 10:00 Δαβουρλής Κ.92 5 0-1 ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/01 10:30 Νίκη Ακάδημος 0-1 Θύελλα Πατρών 3 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 02/02 09:30 ΑΕ Πάτρα 2005 4 1-0 Πήγασος Αχιλλέας 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/02 11:00 Νίκη Ακάδημος 0-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χώμα) 03/02 15:00 Θύελλα Πατρών 3 1-0 Α.Ο. Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/02 10:00 Αετός Ρίου 0-1 Ίκαρος Πετρωτού 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/05 11:15 Ολυμπιακός Καμαρών 2 - Δαβουρλής Κ.92 5 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 16/02 10:00 Πήγασος Αχιλλέας 2 1-0 Ολυμπιακός Καμαρών 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 17/02 10:00 ΑΕ Πάτρα 2005 4 1-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 17/02 10:00 Ίκαρος Πετρωτού 2 0-2 Θύελλα Πατρών 3 διαιτητές
διαιτητές Δία 17/02 11:15 Α.Ο. Δίας 5 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 17/02 12:30 Δαβουρλής Κ.92 5 0-1 Νίκη Ακάδημος διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/03 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 2 0-1 Ίκαρος Πετρωτού 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/03 12:00 Ολυμπιακός Καμαρών 2 0-1 ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές
διαιτητές Δία 23/03 16:00 Α.Ο. Δίας 5 1-0 Δαβουρλής Κ.92 5 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/03 11:00 Νίκη Ακάδημος 1-0 Πήγασος Αχιλλέας 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 30/03 13:00 Θύελλα Πατρών 3 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/04 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 2 0-1 Θύελλα Πατρών 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 06/04 11:45 Πήγασος Αχιλλέας 2 0-1 Α.Ο. Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/04 10:00 Αετός Ρίου 1-0 Ολυμπιακός Καμαρών 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 07/04 11:00 ΑΕ Πάτρα 2005 4 1-0 Νίκη Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 13/04 18:00 Ίκαρος Πετρωτού 2 1-0 Δαβουρλής Κ.92 5 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/04 10:00 Αετός Ρίου 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 20/04 11:00 Ίκαρος Πετρωτού 2 1-0 Πήγασος Αχιλλέας 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 21/04 10:00 Δαβουρλής Κ.92 5 0-1 Θύελλα Πατρών 3 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/04 10:00 Ολυμπιακός Καμαρών 2 1-0 Νίκη Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Δία 21/04 18:00 Α.Ο. Δίας 5 0-1 ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές