Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (Advanced B) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Κέντρο Πρωτέα 31/12 23:59 Πρωτέας - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 17/11 10:30 Αχαϊκή 1-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 25/11 10:00 Τρία Χρώματα 0-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 25/11 12:30 Δαβουρλής Κ 92 4 0-1 Δίας 4 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/12 10:00 Δόξα Παραλίας 1 1-0 Διαγόρας 2010 2 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Καλάβρυτα - Διαγόρας 2010 2 διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 01/12 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-0 Τρία Χρώματα διαιτητές
διαιτητές Δία 01/12 11:30 Δίας 4 0-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 02/12 10:00 Δαβουρλής Κ 92 4 0-1 Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/12 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 1-0 Δόξα Παραλίας 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/12 11:15 Διαγόρας 2010 2 1-0 Δίας 4 διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Κέντρο Πρωτέα 16/12 10:00 Πρωτέας 1-0 Δαβουρλής Κ 92 4 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/12 11:00 Δόξα Παραλίας 1 0-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 16/12 11:00 Αχαϊκή 1-0 Τρία Χρώματα διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Εθνικός Σαγεΐκων - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Κέντρο Πρωτέα 19/01 10:00 Πρωτέας 0-1 Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Φαραί 19/01 10:00 Τρία Χρώματα 0-1 Δόξα Παραλίας 1 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 20/01 11:15 Δαβουρλής Κ 92 4 1-0 Διαγόρας 2010 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 20/01 16:00 Δίας 4 0-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Τρία Χρώματα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/02 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 1-0 Δαβουρλής Κ 92 4 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/02 11:45 Διαγόρας 2010 2 0-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 02/02 12:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-0 Δίας 4 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 03/02 10:00 Αχαϊκή 2-2 Δόξα Παραλίας 1 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Παραλίας 1 - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/02 11:30 Διαγόρας 2010 2 0-1 Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Κέντρο Πρωτέα 17/02 10:00 Πρωτέας 0-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/02 10:00 Δαβουρλής Κ 92 4 0-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Φαραί 16/03 12:30 Τρία Χρώματα 0-1 Δίας 4 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Τρία Χρώματα - Δαβουρλής Κ 92 4 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/03 10:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 1-0 Διαγόρας 2010 2 διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 23/03 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 3-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Δία 23/03 12:30 Δίας 4 0-1 Δόξα Παραλίας 1 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας 4 - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 07/04 10:30 Αχαϊκή 0-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/04 11:00 Διαγόρας 2010 2 0-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 07/04 11:30 Δόξα Παραλίας 1 1-0 Δαβουρλής Κ 92 4 διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Κέντρο Πρωτέα 13/04 11:00 Πρωτέας 1-0 Τρία Χρώματα διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ 92 4 - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 20/04 11:00 Δόξα Παραλίας 1 1-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/04 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 1-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Φαραί 21/04 11:00 Τρία Χρώματα 0-1 Διαγόρας 2010 2 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 22/04 16:00 Αχαϊκή 1-0 Δίας 4 διαιτητές