Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (ELIT A) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 1-0 Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 31/12 23:59 Δαβουρλής Κ 92 1 0-1 Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 11/11 10:00 Θύελλα Πατρών 1 0-1 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 31/12 23:59 Δίας 1 1-0 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές 3action 31/12 23:59 Πήγασος 1 0-1 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 0-1 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 1-0 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 31/12 23:59 Θύελλα Πατρών 1 0-1 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 31/12 23:59 Δαβουρλής Κ 92 1 1-0 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 31/12 23:59 Δίας 1 1-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 31/12 23:59 Θύελλα Αιγίου 1 1-0 Πήγασος 1 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 1-0 Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 1-0 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 31/12 23:59 Δαβουρλής Κ 92 1 0-1 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Πατρών 1 0-1 Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου 1 0-1 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος 1 0-1 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 0-1 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 31/12 23:59 Δαβουρλής Κ 92 1 1-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 31/12 23:59 Δίας 1 1-0 Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 31/12 23:59 Θύελλα Αιγίου 1 1-0 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές 3action 31/12 23:59 Πήγασος 1 0-0 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 1-0 Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/03 10:00 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 24/04 10:30 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 1-0 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 16/03 16:00 Δίας 1 1-0 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 17/03 10:00 Θύελλα Αιγίου 1 0-1 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 17/03 10:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 1-0 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/03 11:00 Πήγασος 1 0-1 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/03 10:00 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 30/03 11:00 Θύελλα Πατρών 1 0-1 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 30/03 12:30 Θύελλα Αιγίου 1 0-1 Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 31/03 17:00 Δαβουρλής Κ 92 1 1-0 Πήγασος 1 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 13/04 18:00 Πήγασος 1 0-1 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 14/04 11:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 0-1 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 14/04 11:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 0-1 Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/04 16:30 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 04/05 11:15 Πήγασος 1 0-1 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 04/05 11:30 Θύελλα Αιγίου 1 0-1 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 04/05 18:15 Δίας 1 1-0 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 12/05 18:00 Θύελλα Πατρών 1 0-1 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 18/05 17:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 0-1 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 18/05 19:30 Δίας 1 1-0 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/05 16:30 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 26/05 12:15 Δαβουρλής Κ 92 1 0-1 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 01/06 17:00 Πήγασος 1 0-1 Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/06 10:00 Θύελλα Πατρών 1 1-0 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 09/06 18:15 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 0-1 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 14/06 19:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 0-1 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 22/06 18:30 Δίας 1 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 22/06 18:30 Δαβουρλής Κ 92 1 - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/06 18:30 Θύελλα Πατρών 1 - Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/06 18:30 Θύελλα Αιγίου 1 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές