Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (Elite C) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/11 12:00 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 03/11 09:45 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 0-1 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/11 10:00 Δαβουρλής Κ.92 2 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 03/11 10:00 Άτλας 1 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/11 09:15 Αετός Ρίου 0-1 Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 17/11 10:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 1-0 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/11 10:00 Δαβουρλής Κ.92 2 0-1 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/11 10:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 1-0 Άτλας 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/11 10:30 Αετός Ρίου 0-1 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 01/12 10:00 Άτλας 1 1-0 Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 01/12 12:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 0-1 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Δία 01/12 18:30 Δίας 3 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 15/12 09:45 Δαβουρλής Κ.92 2 1-0 Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 15/12 10:00 Άτλας 1 1-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/12 10:00 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 15/12 11:30 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/01 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 0-1 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Δία 04/01 17:00 Δίας 3 1-0 Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 12/01 10:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 12/01 12:30 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 0-1 Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/01 10:00 Αετός Ρίου 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/01 12:15 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 19/01 12:15 Άτλας 1 1-0 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 19/01 17:30 Δίας 3 1-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 01/02 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 1-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 01/02 17:15 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 1-0 Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/02 10:30 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 09/02 10:00 Δαβουρλής Κ.92 2 - Αετός Ρίου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 15/02 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 0-1 Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/02 10:30 Αετός Ρίου 0-1 Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 16/02 17:30 Δίας 3 0-1 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 16/02 17:30 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 0-1 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 07/03 16:00 Δίας 3 - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 08/03 10:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 08/03 10:00 Άτλας 1 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/03 10:30 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ.92 2 - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας 3 - Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - Άτλας 1 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 1 - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ.92 2 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ.92 2 - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - Δίας 3 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας 3 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 1 - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές