Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (Elite C) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/11 12:00 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 03/11 09:45 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 0-1 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/11 10:00 Δαβουρλής Κ.92 3 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 03/11 10:00 Άτλας 1 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/11 09:15 Αετός Ρίου - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 17/11 10:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 1-0 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/11 10:00 Δαβουρλής Κ.92 3 0-1 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/11 10:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 8-3 Άτλας 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/11 10:30 Αετός Ρίου 0-3 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 01/12 10:00 Άτλας 1 - Δαβουρλής Κ.92 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 01/12 12:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 0-1 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Δία 01/12 18:30 Δίας 3 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 15/12 09:45 Δαβουρλής Κ.92 3 - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 15/12 10:00 Άτλας 1 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/12 10:00 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 15/12 11:30 Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας 3 - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 - Δαβουρλής Κ.92 3 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά - Δαβουρλής Κ.92 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 1 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας 3 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ.92 3 - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά - Άτλας 1 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας 3 - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Δαβουρλής Κ.92 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - Δαβουρλής Κ.92 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 1 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας 3 - Αετός Ρίου διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ.92 3 - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας 3 - Δαβουρλής Κ.92 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - Άτλας 1 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 1 - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ.92 3 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ.92 3 - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - Δίας 3 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας 3 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Δαβουρλής Κ.92 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 1 - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές