Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (Όμιλος Αιγίου 1) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 02/11 11:00 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα 1-0 Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 02/11 13:00 Καλάβρυτα 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/11 09:45 Απόλλων- Λύκοι 0-1 Παναιγιάλειος 2 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 16/11 10:00 Αστέρας Τεμένης - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 17/11 09:30 Παναιγιάλειος 2 - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 17/11 09:30 Θύελλα Αιγίου 2 - Απόλλων- Λύκοι διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 30/11 11:00 Αστέρας Τεμένης 1-0 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 30/11 11:30 Παναιγιάλειος 2 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 30/11 12:00 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα 1-0 Καλάβρυτα διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου 2 - Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων- Λύκοι - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Παναιγιάλειος 2 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τεμένης - Παναιγιάλειος 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Απόλλων- Λύκοι διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου 2 - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τεμένης - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναιγιάλειος 2 - Απόλλων- Λύκοι διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα - Παναιγιάλειος 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων- Λύκοι - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Αστέρας Τεμένης διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων- Λύκοι - Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου 2 - Παναιγιάλειος 2 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τεμένης - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα - Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναιγιάλειος 2 - Καλάβρυτα διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναιγιάλειος 2 - Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου 2 - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων- Λύκοι - Καλάβρυτα διαιτητές