Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (Α ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/11 18:15 Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 06/11 18:15 Δίας 1 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 07/11 10:15 Πανιώνιος Αχιλλέας - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 07/11 11:15 Αίολος Αγυιάς - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 20/11 13:00 Πανιώνιος Αχιλλέας - Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 20/11 17:15 Άτλας 1 - Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 21/11 16:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 21/11 17:30 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 - Δίας 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 04/12 09:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 04/12 16:45 Δίας 1 - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/12 10:15 Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" - Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 05/12 15:30 Δαβουρλής Κ 92 1 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 15/01 10:00 Πανιώνιος Αχιλλέας - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 15/01 13:15 Δίας 1 - Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Atlas Sport Center 15/01 17:30 Άτλας 1 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 16/01 15:00 Αίολος Αγυιάς - Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Atlas Sport Center 28/01 18:30 Άτλας 1 - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/01 10:15 Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" - Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 30/01 09:45 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 - Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 30/01 11:30 Δαβουρλής Κ 92 1 - Δίας 1 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 13/02 10:00 Αίολος Αγυιάς - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 13/02 10:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 13/02 10:30 Δαβουρλής Κ 92 1 - Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Δία 26/03 18:00 Δίας 1 - Άτλας 1 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 26/02 15:00 Αίολος Αγυιάς - Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 27/02 10:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 - Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 27/02 10:00 Πανιώνιος Αχιλλέας - Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 04/03 17:15 Άτλας 1 - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 19/03 09:30 Άτλας 1 - Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 20/03 09:45 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 20/03 10:00 Δαβουρλής Κ 92 1 - Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 20/03 16:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 - Δίας 1 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/04 11:30 Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Δία 02/04 17:15 Δίας 1 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/04 10:00 Αίολος Αγυιάς - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/04 16:30 Δαβουρλής Κ 92 1 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Atlas Sport Center 16/04 10:00 Άτλας 1 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/04 11:00 Αίολος Αγυιάς - Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/04 13:30 Πανιώνιος Αχιλλέας - Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 30/04 09:45 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 31/12 23:59 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 07/05 10:15 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 - Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/05 13:00 Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" - Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 08/05 11:15 Δαβουρλής Κ 92 1 - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 19/05 20:00 Πανιώνιος Αχιλλέας - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 21/05 17:00 Δίας 1 - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 21/05 18:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 - Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 22/05 10:00 Αίολος Αγυιάς - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 04/06 09:45 Άτλας 1 - Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/06 09:45 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/06 10:15 Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/06 19:00 Πανιώνιος Αχιλλέας - Αίολος Αγυιάς διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 16/06 18:00 Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 16/06 18:00 Δαβουρλής Κ 92 1 - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 19/06 18:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Δία 19/06 18:00 Δίας 1 - Αίολος Αγυιάς διαιτητές