Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (Β ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 06/11 13:15 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 - Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 07/11 09:30 Δαβουρλής Κ.92 2 - Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 07/11 10:00 Θύελλα Πατρών 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 07/11 12:45 Δίας 2 - ΕΡΜΗΣ 1 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/11 10:00 Θύελλα Πατρών 1 - Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές Atlas Sport Center 21/11 10:30 Άτλας 2 - ΕΡΜΗΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/11 13:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/11 13:00 Πήγασος 1 - Δίας 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 04/12 12:30 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 - Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 05/12 11:30 Δαβουρλής Κ.92 2 - Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Atlas Sport Center 05/12 13:30 Άτλας 2 - Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 05/12 17:15 ΕΡΜΗΣ 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 14/01 18:00 Δίας 2 - Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 16/01 10:00 Θύελλα Πατρών 1 - ΕΡΜΗΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 16/01 11:30 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 - Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/01 13:30 Πήγασος 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 30/01 11:00 Δαβουρλής Κ.92 2 - Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/01 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/01 12:15 Πήγασος 1 - Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 30/01 18:00 ΕΡΜΗΣ 1 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 12/02 11:00 Άτλας 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 12/02 12:15 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 - Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 12/02 17:15 Δίας 2 - Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 13/02 16:45 ΕΡΜΗΣ 1 - Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 27/02 10:15 Θύελλα Πατρών 1 - Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/02 11:45 Πήγασος 1 - ΕΡΜΗΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 27/02 13:15 Δίας 2 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/03 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/03 11:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Atlas Sport Center 20/03 09:45 Άτλας 2 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/03 11:15 Πήγασος 1 - Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 20/03 16:00 ΕΡΜΗΣ 1 - Δίας 2 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 02/04 09:30 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 02/04 16:00 Δίας 2 - Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 02/04 19:30 ΕΡΜΗΣ 1 - Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/04 11:15 Δαβουρλής Κ.92 2 0-1 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/04 09:45 Πήγασος 1 1-0 Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 16/04 17:15 Δίας 2 - Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/04 09:45 Θύελλα Πατρών 1 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/04 11:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - ΕΡΜΗΣ 1 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 07/05 10:00 Άτλας 2 - Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/05 11:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 08/05 12:30 ΕΡΜΗΣ 1 - Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 08/05 16:30 Δαβουρλής Κ.92 2 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 21/05 09:30 Άτλας 2 - Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 21/05 18:15 Δίας 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/05 10:00 Θύελλα Πατρών 1 - Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 27/05 17:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 - ΕΡΜΗΣ 1 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/06 18:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 05/06 10:15 Δαβουρλής Κ.92 2 - ΕΡΜΗΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/06 18:45 Πήγασος 1 - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/06 18:00 Θύελλα Πατρών 1 - Δίας 2 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 15/06 20:00 Άτλας 2 - Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 15/06 20:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 - Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 17/06 18:00 Δαβουρλής Κ.92 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 17/06 18:00 ΕΡΜΗΣ 1 - Πήγασος 1 διαιτητές