Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (Ε ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο ΠΑΤΡΑΙ 13/11 11:15 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/11 17:45 ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ - Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 14/11 10:00 Θύελλα Πατρών 2 - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 14/11 11:00 Αίολος Αγυιάς - ΕΡΜΗΣ 2 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 31/12 23:59 ΕΡΜΗΣ 2 - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 29/12 16:00 Αχαϊκή - Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Δία 04/01 18:00 Δίας 5 - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/01 15:00 Θύελλα Πατρών 2 - ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/12 10:00 Αετός Ρίου - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 18/12 17:30 ΕΡΜΗΣ 2 - Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 19/12 10:00 Αίολος Αγυιάς - Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/12 12:30 ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 22/01 16:45 Δίας 5 - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/01 10:15 Αίολος Αγυιάς - ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο ΠΑΤΡΑΙ 23/01 10:45 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΕΡΜΗΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/01 11:30 Θύελλα Πατρών 2 - Αετός Ρίου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/02 10:00 Αετός Ρίου - Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/02 13:00 ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ - ΕΡΜΗΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 05/02 15:00 Δίας 5 - Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 06/02 11:15 Αχαϊκή - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 19/02 18:30 Αίολος Αγυιάς - Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/02 10:00 Αετός Ρίου - ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 20/02 17:15 ΕΡΜΗΣ 2 - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο ΠΑΤΡΑΙ 20/02 18:15 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 13/03 10:00 Δίας 5 - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 13/03 11:00 Αχαϊκή - ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 13/03 11:15 Θύελλα Πατρών 2 - ΕΡΜΗΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο ΠΑΤΡΑΙ 13/03 11:45 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Αίολος Αγυιάς διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 31/12 23:59 Αετός Ρίου - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 26/03 18:00 Δίας 5 - ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 27/03 11:15 Αχαϊκή - Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 27/03 17:15 ΕΡΜΗΣ 2 - Αίολος Αγυιάς διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο ΠΑΤΡΑΙ 09/04 13:00 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/04 10:00 Αετός Ρίου - ΕΡΜΗΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/04 10:15 ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ - Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 10/04 11:00 Αίολος Αγυιάς - Αχαϊκή διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 01/05 10:00 Αχαϊκή - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο ΠΑΤΡΑΙ 01/05 10:30 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 01/05 16:45 Δίας 5 - ΕΡΜΗΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 02/05 17:30 Θύελλα Πατρών 2 - Αίολος Αγυιάς διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 31/12 23:59 Αχαϊκή - Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/05 10:30 Αετός Ρίου - Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 14/05 17:15 ΕΡΜΗΣ 2 - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/05 10:15 ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ - Αίολος Αγυιάς διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΕΡΜΗΣ 2 - ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αίολος Αγυιάς - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Πατρών 2 - Δίας 5 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Πατρών 2 - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας 5 - Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαϊκή - ΕΡΜΗΣ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ - Αετός Ρίου διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΝΙΚΗ/ΑΡΓΥΡΑ - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΕΡΜΗΣ 2 - Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αίολος Αγυιάς - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές