Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/11 11:15 Άβυθος - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 07/11 09:00 Θύελλα Αιγίου 1 - Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 07/11 10:00 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα - Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/11 10:00 Απόλλων ΣΥΝ. 2 - Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/11 09:45 Απόλλων ΣΥΝ. - Απόλλων ΣΥΝ. 2 διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 21/11 09:45 Μέγας Αλέξανδρος - Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 21/11 10:00 Θύελλα Αιγίου 2 - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 21/11 10:30 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 - Άβυθος διαιτητές
Θύελλα Αιγίου 1- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 04/12 09:15 Θύελλα Αιγίου 1 - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/12 10:00 Απόλλων ΣΥΝ. 2 - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 04/12 10:15 Άβυθος - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 05/12 09:30 Μέγας Αλέξανδρος - Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές
Μέγας Αλέξανδρος 2- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 15/01 09:15 Θύελλα Αιγίου 2 - Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 16/01 09:15 Θύελλα Αιγίου 1 - Άβυθος διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 16/01 10:00 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 - Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 16/01 10:30 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα - Απόλλων ΣΥΝ. 2 διαιτητές
Απόλλων ΣΥΝ.- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 29/01 12:30 Μέγας Αλέξανδρος - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 30/01 10:00 Μέγας Αλέξανδρος 2 - Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/01 10:30 Απόλλων ΣΥΝ. - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 05/02 10:00 Άβυθος - Απόλλων ΣΥΝ. 2 διαιτητές
Θύελλα Αιγίου 2- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 12/02 09:30 Θύελλα Αιγίου 1 - Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 12/02 12:30 Μέγας Αλέξανδρος 2 - Άβυθος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/02 10:00 Απόλλων ΣΥΝ. 2 - Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 13/02 10:00 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 26/02 09:15 Θύελλα Αιγίου 2 - Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/02 09:30 Απόλλων ΣΥΝ. - Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 26/02 12:30 Μέγας Αλέξανδρος - Άβυθος διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 15/05 10:30 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 διαιτητές
Απόλλων ΣΥΝ. 2- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 19/03 11:00 Μέγας Αλέξανδρος 2 - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 20/03 09:30 Θύελλα Αιγίου 1 - Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 20/03 09:45 Άβυθος - Απόλλων ΣΥΝ. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/03 10:30 Απόλλων ΣΥΝ. 2 - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 διαιτητές
Μέγας Αλέξανδρος- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 02/04 10:00 Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα - Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 02/04 12:30 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1 - Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/04 09:30 Απόλλων ΣΥΝ. - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/04 10:30 Απόλλων ΣΥΝ. 2 - Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
Άβυθος- ρεπό