Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (Elite B) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/11 10:30 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/11 10:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 1-0 Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 11/11 11:15 ΑΕ Πάτρα 2005 2 0-1 Αχαϊκός 1 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 11/11 17:15 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-1 Δίας 2 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 31/12 23:59 ΡΕΠΟ - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/11 11:15 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 0-1 ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 24/11 12:00 Θύελλα Πατρών 2 0-1 Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 25/11 11:15 Αχαϊκός 1 0-1 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 31/12 23:59 Δίας 2 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 08/12 11:15 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 1-0 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 08/12 13:15 Θύελλα Πατρών 2 0-1 Αχαϊκός 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 09/12 10:00 ΑΕ Πάτρα 2005 2 1-0 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Αχαϊκός 1 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/12 11:45 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 1-0 Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 23/12 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 1-0 Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/12 10:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 5-1 ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 31/12 23:59 ΡΕΠΟ - Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 12/01 11:30 Δίας 2 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 13/01 16:30 ΑΕ Πάτρα 2005 2 0-1 Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 19/01 11:30 Αχαϊκός 1 1-0 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Πατρών 2 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 27/01 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 1-0 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 27/01 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 1-0 Αχαϊκός 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 27/01 17:30 Δίας 2 1-0 ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 23/02 11:00 Αχαϊκός 1 1-0 Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/02 11:15 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 1-0 Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 24/02 12:15 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 16/03 11:00 Θύελλα Πατρών 2 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 17/03 11:15 Αχαϊκός 1 0-1 ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 17/03 17:45 Δίας 2 1-0 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 31/03 11:00 ΑΕ Πάτρα 2005 2 0-1 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 31/03 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-1 Αχαϊκός 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 31/03 17:00 Δίας 2 0-1 Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. 92 2 - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/04 10:45 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 13/04 11:00 Αχαϊκός 1 0-1 Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Αχαϊκός 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 04/05 11:45 Δίας 2 1-0 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/05 10:00 ΑΕ Πάτρα 2005 2 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 12/05 19:15 Θύελλα Πατρών 2 1-0 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. 92 2 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/05 10:00 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 - Αχαϊκός 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 18/05 12:15 Θύελλα Πατρών 2 - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 19/05 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 1-0 Δίας 2 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Θύελλα Πατρών 2 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/06 11:00 Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 - Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 08/06 18:30 Αχαϊκός 1 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 09/06 10:00 ΑΕ Πάτρα 2005 2 0-1 Δίας 2 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 20/06 18:30 ΑΕ Πάτρα 2005 2 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Δία 20/06 18:30 Δίας 2 - Αχαϊκός 1 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/06 19:00 Θύελλα Πατρών 2 - Διαγόρας Βραχνεϊκων 1 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/06 19:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές