Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (Όμιλος Αιγίου) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 10/11 11:00 ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας 0-1 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 10/11 11:00 Θύελλα Αιγίου 2 0-1 Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 10/11 11:15 Μέγας Αλέξανδρος 1-0 ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 11/11 11:15 Αστέρας Τεμένης 0-1 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 31/12 23:59 ΡΕΠΟ 1-0 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/11 10:00 Απόλλων- Λύκοι 0-1 Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 24/11 11:00 Θύελλα Αιγίου 2 1-0 ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 25/11 09:45 Μέγας Αλέξανδρος 2 0-1 Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 08/12 10:45 Μέγας Αλέξανδρος 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 09/12 11:15 ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας 1-2 Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/12 11:15 Φλόγα Ροδιάς 1-0 Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 22/12 10:30 Θύελλα Αιγίου 2 0-1 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/12 11:15 Απόλλων- Λύκοι 1-0 Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 22/12 11:15 Μέγας Αλέξανδρος 1-0 ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 19/01 12:00 Αστέρας Τεμένης 0-1 ΡΕΠΟ διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ροδιάς - Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 12/01 11:15 Μέγας Αλέξανδρος 2 1-0 Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/01 11:15 Απόλλων- Λύκοι 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/01 10:00 Φλόγα Ροδιάς 0-0 ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 27/01 11:00 Μέγας Αλέξανδρος 1-0 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 27/01 11:00 ΡΕΠΟ - Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 03/02 12:30 Αστέρας Τεμένης 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τεμένης 0-1 Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 10/02 10:30 Θύελλα Αιγίου 2 0-1 ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 16/02 11:00 Μέγας Αλέξανδρος 2 - ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/02 12:00 Απόλλων- Λύκοι 1-0 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 16/03 11:15 Μέγας Αλέξανδρος 2 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/03 11:00 Φλόγα Ροδιάς 1-0 Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 17/03 11:30 ΡΕΠΟ 0-1 Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/03 12:00 Απόλλων- Λύκοι 1-0 ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/03 11:00 Φλόγα Ροδιάς 1-0 ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 30/03 11:15 Αστέρας Τεμένης 0-1 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 31/03 10:30 ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 31/03 11:00 Μέγας Αλέξανδρος 1-0 Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων- Λύκοι - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 13/04 10:30 Θύελλα Αιγίου 2 0-1 Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 14/04 11:00 Αστέρας Τεμένης 1-0 ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 14/04 11:15 Μέγας Αλέξανδρος 2 0-1 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 12/05 11:00 ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας 0-1 Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/05 11:00 Φλόγα Ροδιάς 1-0 Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 12/05 12:30 Μέγας Αλέξανδρος 2 1-0 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 25/05 10:30 Μέγας Αλέξανδρος 1-0 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 25/05 12:15 Θύελλα Αιγίου 2 0-1 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Τεμένης (5x5) 25/05 12:30 Αστέρας Τεμένης 0-1 Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μέγας Αλέξανδρος 2 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 29/05 18:30 ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας - Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 01/06 11:00 Θύελλα Αιγίου 2 0-1 Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/06 11:00 Απόλλων- Λύκοι 0-1 Μέγας Αλέξανδρος διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Θύελλα Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Μέγας Αλέξανδρος 1-0 Αστέρας Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/05 12:00 Φλόγα Ροδιάς 1-0 Απόλλων- Λύκοι διαιτητές
διαιτητές Ακράτας (5x5) 08/06 11:15 ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας 0-1 Μέγας Αλέξανδρος 2 διαιτητές