Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (Advanced Α) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 17/11 10:00 ΑΕ Πάτρα 2005 3 0-1 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 17/11 16:30 ΑΟ Δίας 3 0-1 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/11 11:30 Ολυμπιακός Καμαρών 0-1 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 24/11 12:00 ΑΕ Αρόης 2 1-0 Άτλας 1 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 02/12 11:00 Άτλας 1 1-0 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 02/12 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 1-0 Ολυμπιακός Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θησέα 02/12 12:00 Θησέας 1-0 ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 02/12 16:30 ΑΟ Δίας 3 1-0 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 15/12 10:15 ΑΕ Πάτρα 2005 3 0-1 Ολυμπιακός Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 15/12 11:15 Άτλας 1 0-1 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 15/12 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0-1 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 15/12 17:00 ΑΕ Αρόης 2 0-1 ΑΟ Δίας 3 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/01 10:00 Ολυμπιακός Καμαρών 0-1 Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 20/01 11:30 ΑΕ Αρόης 2 1-0 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 20/01 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 0-1 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 20/01 16:30 ΑΟ Δίας 3 1-0 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 02/02 11:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0-1 ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 03/02 11:15 ΑΕ Πάτρα 2005 3 0-1 Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 03/02 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 0-1 ΑΟ Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 09/02 11:00 Θησέας 1-0 Ολυμπιακός Καμαρών διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 17/02 10:30 Άτλας 1 0-1 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 17/02 11:15 ΑΕ Αρόης 2 1-0 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/02 12:45 Ολυμπιακός Καμαρών 0-1 ΑΟ Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 17/02 18:30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1-0 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/03 13:00 Ολυμπιακός Καμαρών 0-1 ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 24/03 11:00 Θησέας 1-0 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 24/03 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 3 0-1 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 24/03 16:00 ΑΟ Δίας 3 1-0 Άτλας 1 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θησέα 06/04 13:30 Θησέας 1-0 ΑΟ Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 07/04 11:15 Άτλας 1 0-1 ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 07/04 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 3 1-0 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 14/04 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1-0 Ολυμπιακός Καμαρών διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλητικό Πάρκο Πήγασος 20/04 11:15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1-0 Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 20/04 12:00 ΑΕ Αρόης 2 1-0 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 21/04 11:15 ΑΕ Πάτρα 2005 3 0-1 ΑΟ Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/05 12:30 Ολυμπιακός Καμαρών - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θησέα 11/05 11:30 Θησέας 0-1 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 11/05 18:15 ΑΟ Δίας 3 0-1 ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 12/05 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 3 0-1 Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/05 11:45 Ολυμπιακός Καμαρών 0-1 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Πάτρα 2005 3 - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΟ Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 25/05 10:00 Θησέας 0-1 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 25/05 12:30 Άτλας 1 1-0 Ολυμπιακός Καμαρών διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 01/06 12:30 ΑΕ Αρόης 2 1-0 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 01/06 18:45 ΑΟ Δίας 3 1-0 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 02/06 11:15 Άτλας 1 1-0 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/06 19:00 Ολυμπιακός Καμαρών 0-1 Θησέας διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θησέα 08/06 11:15 Θησέας 1-0 Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 09/06 11:15 ΑΕ Πάτρα 2005 3 0-1 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 09/06 11:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 09/06 18:45 ΑΟ Δίας 3 1-0 Ολυμπιακός Καμαρών διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 18/06 19:00 Άτλας 1 0-1 ΑΟ Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 18/06 19:00 ΑΕ Αρόης 2 1-0 Ολυμπιακός Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 20/06 18:30 ΑΕ Πάτρα 2005 3 0-1 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 20/06 18:30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές