Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (Elite C) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/11 11:00 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 03/11 11:15 Άτλας 1 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/11 11:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 03/11 12:15 ΑΕ Πάτρα 2005 3 1-0 ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/11 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 0-1 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/11 10:15 Αετός Ρίου 1-0 Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 17/11 11:15 ΑΕ Αρόης 2 0-1 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/11 11:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 0-1 Άτλας 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/11 10:30 Αετός Ρίου 0-1 ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 01/12 11:00 Άτλας 1 0-1 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 01/12 13:00 ΑΕ Πάτρα 2005 3 0-1 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 01/12 17:30 Δίας 3 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 15/12 09:45 Δαβουρλής Κ. 92 3 0-1 Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 15/12 10:30 ΑΕ Αρόης 2 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/12 11:00 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 15/12 12:15 Άτλας 1 0-1 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/01 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 0-1 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 04/01 16:00 Δίας 3 1-0 Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/01 13:00 ΑΕ Πάτρα 2005 3 1-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 12/01 13:30 ΑΕ Αρόης 2 0-1 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/01 11:00 Αετός Ρίου 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/01 11:00 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 19/01 13:30 Άτλας 1 0-1 ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 19/01 17:30 Δίας 3 1-0 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 01/02 11:15 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 0-1 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 01/02 16:00 ΑΕ Αρόης 2 0-1 Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 02/02 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 1-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/02 11:45 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά 1-0 Άτλας 1 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 15/02 11:15 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 0-1 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/02 11:30 Αετός Ρίου 0-1 Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 16/02 18:30 Δίας 3 1-0 Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 16/02 18:30 ΑΕ Αρόης 2 0-1 ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Πάτρα 2005 3 - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 1 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας 3 - Αετός Ρίου διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Αρόης 2 - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. 92 3 - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά - ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας 3 - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Πάτρα 2005 3 - Άτλας 1 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 1 - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. 92 3 - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. 92 3 - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Αρόης 2 - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Πάτρα 2005 3 - Δίας 3 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Πάτρα 2005 3 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας 3 - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 1 - Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά διαιτητές