Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/11 17:45 ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 07/11 11:00 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 07/11 11:15 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/11 11:30 ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ - Δόξα Παραλίας διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/11 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 21/11 11:00 ΑΕ Πάτρα 2005 3 - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η διαιτητές
διαιτητές Δία 21/11 13:15 Δίας 3 - ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 28/11 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 3 - Δόξα Παραλίας διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/12 11:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 04/12 11:30 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/12 10:45 Δόξα Παραλίας - ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 05/12 15:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 - Δίας 3 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 15/01 10:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 15/01 11:30 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η - ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 15/01 15:00 Δίας 3 - ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/01 11:30 ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/01 10:30 Δόξα Παραλίας - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/01 10:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 30/01 11:00 ΑΕ Πάτρα 2005 3 - ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 30/01 11:00 Δίας 3 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 31/12 23:59 Δαβουρλής Κ. 92 3 - ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/02 11:30 ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/02 11:30 Δόξα Παραλίας - ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 13/02 16:45 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η - Δίας 3 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/02 10:15 ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/02 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 27/02 11:00 Δίας 3 - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/03 10:15 ΑΕ Πάτρα 2005 3 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/03 11:30 Δόξα Παραλίας - ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 19/03 16:00 Δίας 3 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 20/03 11:00 ΑΕ Πάτρα 2005 3 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 20/03 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 3 - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/04 10:30 ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 03/04 11:00 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η - ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/04 12:00 ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 15/05 10:30 Δόξα Παραλίας - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/04 10:15 ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 16/04 13:45 Δίας 3 - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 17/04 10:45 ΑΕ Πάτρα 2005 3 - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 30/04 11:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/05 11:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/05 10:30 Δόξα Παραλίας - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 08/05 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 3 - ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 08/05 12:00 ΑΕ Πάτρα 2005 3 - Δίας 3 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 21/05 11:30 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/05 12:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 22/05 11:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/05 11:30 ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/06 10:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/06 10:45 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 - ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ διαιτητές
διαιτητές Δία 04/06 18:30 Δίας 3 - Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/06 11:00 ΑΕ Πάτρα 2005 3 - Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 31/12 23:59 ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ Πάτρα 2005 3 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 31/12 23:59 Δόξα Παραλίας - Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 15/06 18:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 15/06 18:00 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η - ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ διαιτητές