Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/11 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων - ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 13/11 10:30 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 - ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 13/11 16:45 ΑΕ Αρόης 2 - Ίκαρος Πετρωτου 1 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 14/11 17:00 Αστέρας Θησέας - Κ. Δαβουρλής 92 4 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 31/12 23:59 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 - Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 05/12 12:30 Κ. Δαβουρλής 92 4 - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 05/01 17:00 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ - Ίκαρος Πετρωτου 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/03 10:15 ΑΕ Πάτρα 2005 4 - Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θησέα 18/12 11:00 Αστέρας Θησέας - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/12 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 18/12 16:00 Ίκαρος Πετρωτου 1 - ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 19/12 11:00 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ - Κ. Δαβουρλής 92 4 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 22/01 11:30 ΑΕ Αρόης 2 - ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/01 14:15 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 - Ίκαρος Πετρωτου 1 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/01 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων - Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 23/01 16:00 Κ. Δαβουρλής 92 4 - ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 05/02 13:30 Ίκαρος Πετρωτου 1 - Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 06/02 10:15 ΑΕ Πάτρα 2005 4 - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 06/02 11:00 Αστέρας Θησέας - ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 06/02 11:45 Κ. Δαβουρλής 92 4 - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 19/02 12:30 ΑΕ Αρόης 2 - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 19/02 17:00 Ίκαρος Πετρωτου 1 - Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/02 10:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων - Κ. Δαβουρλής 92 4 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/02 11:00 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ - ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 12/03 11:45 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 - ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 13/03 13:15 Κ. Δαβουρλής 92 4 - Ίκαρος Πετρωτου 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 13/03 17:15 ΑΕ Αρόης 2 - Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 19/03 11:00 ΑΕ Πάτρα 2005 4 - Αστέρας Θησέας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 26/03 11:00 ΑΕ Πάτρα 2005 4 - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 26/03 13:00 Ίκαρος Πετρωτου 1 - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/04 11:30 Κ. Δαβουρλής 92 4 - Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 17/04 11:00 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ - Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 09/04 10:30 ΑΕ Αρόης 2 - Κ. Δαβουρλής 92 4 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 09/04 13:15 Ίκαρος Πετρωτου 1 - ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Θησέα 10/04 11:00 Αστέρας Θησέας - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/04 11:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων - ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 01/05 11:15 Κ. Δαβουρλής 92 4 - ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 01/05 11:15 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 - Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 01/05 11:15 ΑΕ Αρόης 2 - Αστέρας Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 01/05 12:15 ΑΕ Πάτρα 2005 4 - Ίκαρος Πετρωτου 1 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θησέα 14/05 11:00 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 0-1 ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 15/05 10:30 Αστέρας Θησέας - Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 15/05 10:45 ΑΕ Πάτρα 2005 4 - Κ. Δαβουρλής 92 4 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 15/05 12:15 Ίκαρος Πετρωτου 1 - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 - Κ. Δαβουρλής 92 4 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 28/05 11:00 ΑΕ Αρόης 2 - ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/05 19:15 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων - Ίκαρος Πετρωτου 1 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 29/05 11:00 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ - Αστέρας Θησέας διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Θησέας - Ίκαρος Πετρωτου 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 11/06 10:30 ΑΕ Πάτρα 2005 4 - ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 11/06 10:45 Κ. Δαβουρλής 92 4 - Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/06 19:15 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/06 19:15 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 23/06 18:00 Αστέρας Θησέας - ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 23/06 18:00 Ίκαρος Πετρωτου 1 - Κ. Δαβουρλής 92 4 διαιτητές