Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Αστεράκια (Β ΟΜΙΛΟΣ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 06/11 11:30 Θύελλα Πατρών - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 06/11 12:15 ΑΕ Πάτρα 2005 2 - Άτλας διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 06/11 16:00 Δίας 2 - Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 07/11 11:00 Δαβουρλής 2 - Πήγασος διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/11 11:30 Πήγασος - Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/11 12:30 Θύελλα Πατρών - Δαβουρλής 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/11 14:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 05/01 15:00 Άτλας - Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 04/12 11:15 ΑΕ Πάτρα 2005 2 - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 04/12 13:30 Ίκαρος Πετρωτού - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 05/12 12:30 Άτλας - Πήγασος διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 05/12 15:30 Δαβουρλής 2 - Δίας 2 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Δίας 2 - Άτλας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 15/01 12:45 Θύελλα Πατρών - Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/01 12:30 Πήγασος - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 16/01 12:30 ΑΕ Πάτρα 2005 2 - Δαβουρλής 2 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 31/12 23:59 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 31/12 23:59 Πήγασος - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 30/01 13:30 Ίκαρος Πετρωτού - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 06/02 11:00 Δαβουρλής 2 - Άτλας διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 12/02 13:15 ΑΕ Πάτρα 2005 2 - Πήγασος διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 13/02 10:30 Άτλας - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 13/02 11:00 Δίας 2 - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 13/02 16:00 Ίκαρος Πετρωτού - Δαβουρλής 2 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών (5x5) 27/02 11:00 Θύελλα Πατρών - Άτλας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/02 12:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - Δαβουρλής 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/02 13:00 Πήγασος - Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 27/02 18:00 Δίας 2 - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/03 12:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 20/03 11:00 Άτλας - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/03 12:30 Πήγασος - Δαβουρλής 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 20/03 16:00 Ίκαρος Πετρωτού - Δίας 2 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 02/04 12:00 ΑΕ Πάτρα 2005 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 02/04 13:00 Ίκαρος Πετρωτού - Άτλας διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 02/04 17:15 Δίας 2 - Πήγασος διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/04 12:00 Δαβουρλής 2 - Θύελλα Πατρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/04 11:00 Πήγασος - Άτλας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/04 13:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 16/04 13:00 Δίας 2 - Δαβουρλής 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/04 11:00 Θύελλα Πατρών - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 07/05 11:30 Άτλας - Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 07/05 13:00 Ίκαρος Πετρωτού - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/05 12:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - Πήγασος διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 08/05 17:30 Δαβουρλής 2 - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 21/05 12:30 Άτλας - Δαβουρλής 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 21/05 12:30 Δίας 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 21/05 18:00 ΑΕ Πάτρα 2005 2 - Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/05 12:15 Θύελλα Πατρών - Πήγασος διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - Άτλας διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 05/06 10:00 Δαβουρλής 2 - Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/06 11:15 Θύελλα Πατρών - Δίας 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/06 17:45 Πήγασος - ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/06 18:30 Δαβουρλής 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/06 18:30 Ίκαρος Πετρωτού - Πήγασος διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 19/06 18:00 Άτλας - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 19/06 18:00 ΑΕ Πάτρα 2005 2 - Δίας 2 διαιτητές