-
27-03/ 10η
Άρης Πατ
Πάτρα 20
-
25-03/ 10η
Αιγείρα
Αστήρ Τέ
-
24-03/ 10η
Δαβουρλή
Άτλας
-
24-03/ 10η
Απόλλων
Αιγίου Α3
4 -
24-03/ 10η
Δόξα Παρ
Πάτραι
-
23-03/ 10η
Δίας - Ε
Πήγασος
-
23-03/ 10η
Νίκη Προ
Κεραυνός
-
23-03/ 10η
Αετός Ρί
Αστέρας5
3 -
23-03/ 10η
Ίκαρος Π
Ολυμπιακ
-
23-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
23-03/ 10η
Ατρόμητο
Νίκη Προ
-
23-03/ 10η
Άτλας 2
Α.Ε. Αρό
-
22-03/ 10η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ
PreviousNext
-
31-03/ 10η
ΣΚΕΠΑΣΤΟ
Αχιλλέας
-
31-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Παναχαϊκ
-
31-03/ 10η
Ατρόμητο
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
31-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Δαβουρλή
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή
Αετός Ρί
-
31-03/ 10η
Απόλλων
Άτλας
-
31-03/ 10η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
31-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
Ίκαρος Π
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π
-
30-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
30-03/ 10η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
30-03/ 10η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Α.Ε. Πάτ
-
30-03/ 10η
Άτλας 2
Πήγασος
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Ε. Αρό
-
24-03/ 2η
Α.Ε. Πάτ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
24-03/ 9η
ΠΕΙΡΟΣ Ι
Ατρόμητο
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
PreviousNext
-
31-03/ 10η
Δαβουρλή
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
Πήγασος
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή 2
Δίας/Ερμ
-
31-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Αετός Ρί
-
30-03/ 10η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Θύελλα Π
-
30-03/ 10η
Άβυθος
Θύελλα Α
-
30-03/ 10η
Παναχαϊκ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Αρόη 3
-
30-03/ 10η
Α.Ο. ΑΙΓ
Αστέρας
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Αίολος Α2
9 -
24-03/ 5η
Απόλλων
Α.Ο. ΑΙΓ0
1 -
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
24-03/ 9η
Νίκη Προ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δαβουρλή
-
23-03/ 9η
Α.Ε. ΑΙΓ
Απόλλων
-
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αστέρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 7η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. Αιγ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
23-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. Αιγ
PreviousNext
-
31-03/ 10η
Πήγασος
Άτλας 4
-
31-03/ 10η
Άτλας 3
ΑΕ Αρόης
-
31-03/ 10η
Πανιώνιο
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Δίας/Ερμ
-
31-03/ 10η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Άβυθος 2
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Αίολος Α
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άβυθος 1
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
24-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
ΑΕ Αιγεί
PreviousNext
-
01-04/ 11η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
Α.Π.Σ. Π
-
31-03/ 11η
ΗΡΑΚΛΗΣ
Δαβουρλή
-
31-03/ 11η
Θύελλα Α
Νίκη Προ
-
30-03/ 11η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
25-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ
-
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ2
0
PreviousNext
-
30-03/ 9η
Παναχαϊκ
Διαγόρας
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Πάτρα Α.
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
Αίολος Α
Ατρόμητο
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
-
23-03/ 9η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Στατιστικά
Γ' κατηγορία (4ος Όμιλος) - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 92 |
2 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ | 86 |
3 | ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ | 71 |
4 | ΑΡΓΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ | 68 |
5 | ΑΒΥΘΟΥ Α,Ο. | 60 |
6 | ΖΗΡΙΑ-ΤΑΔ'93 | 56 |
7 | ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ | 53 |
8 | ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Α.Ο. | 32 |
9 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ | 31 |
10 | ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ | 30 |
11 | ΣΚΕΠΑΣΤΟ Α.Ο. | 29 |
12 | ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ | 29 |
13 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ / Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ | 21 |
14 | ΠΡΟΖΥΜΟΥΛΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ | 15 |
Περισσότεροι |
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΖΗΡΙΑ-ΤΑΔ'93 | 21 |
2 | ΑΡΓΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ | 24 |
3 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 25 |
4 | ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ | 27 |
5 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ | 28 |
6 | ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ | 30 |
7 | ΑΒΥΘΟΥ Α,Ο. | 40 |
8 | ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Α.Ο. | 49 |
9 | ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ | 62 |
10 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ | 62 |
11 | ΣΚΕΠΑΣΤΟ Α.Ο. | 68 |
12 | ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ | 70 |
13 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ / Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ | 74 |
14 | ΠΡΟΖΥΜΟΥΛΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ | 93 |
Περισσότεροι |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ
ΛΕΠΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Λεπτά |
---|---|---|
MARKU ADRIAN | Θύελλα Αιγείρας | 2340 |
ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Φλόγα Ρόδιας | 2333 |
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Αβύθου Α,Ο. | 2296 |
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Αβύθου Α,Ο. | 2271 |
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Αργυρά Πατρών | 2266 |
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Σκεπαστό | 2246 |
ΜΠΑΣΑ ΚΛΑΙΝΤΙ | Φλόγα Ρόδιας | 2206 |
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 2201 |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Θύελλα Αιγείρας | 2186 |
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Φλόγα Ρόδιας | 2148 |
ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | Φλόγα Ρόδιας | 2138 |
ΣΑΛΑΙ ΣΠΥΡΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 2134 |
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 2132 |
ΓΚΛΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Φλόγα Ρόδιας | 2130 |
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | Αβύθου Α,Ο. | 2115 |
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ | Σπάρτακος | 2114 |
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Σπάρτακος | 2104 |
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 2043 |
ΛΙΒΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Αργυρά Πατρών | 2027 |
ΒΟΡΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Σκεπαστό | 2024 |
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 2006 |
ΜΠΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Σκεπαστό | 1981 |
ΣΕΡΒΕΣ ΗΛΙΑΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1979 |
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Αβύθου Α,Ο. | 1976 |
ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1970 |
ΝΑΚΕΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | Θύελλα Αιγείρας | 1969 |
ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Αργυρά Πατρών | 1952 |
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Φλόγα Ρόδιας | 1940 |
ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 1937 |
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1928 |
ΜΕΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 1911 |
ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ | Θύελλα Αιγείρας | 1909 |
ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ | Άρης Κουνινάς | 1903 |
MANE EDISON | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1900 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1900 |
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Άρης Κουνινάς | 1896 |
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | Κεραυνός Σελιανιτίκων | 1890 |
ΛΙΒΑΣ ΤΡΥΦΩΝ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 1884 |
ΜΠΟΥΖΙΝΕΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ | Κεραυνός Σελιανιτίκων | 1884 |
ΠΑΠΠΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1860 |
ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1846 |
ΡΟΒΗΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | Θύελλα Αιγείρας | 1845 |
MARKU EDUARD | Θύελλα Αιγείρας | 1842 |
ΓΚΟΥΤΣΕ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | Άρης Κουνινάς | 1841 |
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Αργυρά Πατρών | 1841 |
ΖΗΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ | Άρης Κουνινάς | 1830 |
ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 1822 |
ΦΕΡΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αργυρά Πατρών | 1820 |
ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 1807 |
ΚΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1801 |
Περισσότεροι |