-
01-05/ 2η
Άρης Πατ
Παναχαϊκ
-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι0
0 -
27-04/ 10η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο3
2 -
27-04/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο
PreviousNext
-
02-05/ 12η
Δαβουρλή
Α.Ε. Πάτ
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Α.Π.Σ. Π
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Αχαϊκή4
2 -
27-04/ 11η
Διαγόρας
ΠΕΙΡΟΣ Ι
-
27-04/ 12η
Άτλας 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
-
27-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. Αρό
-
27-04/ 12η
Απόλλων
ΑΠΟΛΛΩΝ4
2 -
27-04/ 12η
Άτλας
ΝΙΚΗ ΠΡΟ6
0 -
25-04/ 12η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Παναχαϊκ5
0
PreviousNext
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
28-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
27-04/ 12η
Πήγασος
Δίας/Ερμ0
0 -
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Αχαϊκή 2
-
27-04/ 12η
Θύελλα Π
Αρόη 3
-
27-04/ 12η
Άβυθος
Α.Ο. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Αστέρας
-
27-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
26-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
26-04/ 12η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Θύελλα Α
PreviousNext
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο0
0 -
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
ΑΕ Αρόης0
0 -
27-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Α.Ε. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
Λύκοι Δι
ΑΠΟΛΛΩΝ0
0 -
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δίας/Ερμ0
0 -
27-04/ 12η
Άβυθος 2
Αιγίου Α
PreviousNext
-
02-05/ 13η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α
-
01-05/ 7η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
-
24-04/ 13η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ2
1 -
24-04/ 13η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ4
0
PreviousNext
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 1
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Αναμέτρηση
Αναμέτρηση
1 | - | 2 | ||
Άρης Κουνινάς | Κεραυνός 2016 |
Γ' κατηγορία - 4ος Όμιλος - 26η αγωνιστική | |
---|---|
20-05-2017 - 14:00 | |
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) | |
ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | |
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ |
Το Φιλμ της Αναμέτρησης
Δείτε Ακόμα
Άρης Κουνινάς | Κεραυνός 2016 |
---|
Αρχική Σύνθεση | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
ΨΥΧΡΑΜΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | 1 | ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||||||||||
ΜΠΛΑΤΑ ΕΥΓΕΝΙΟΣ | 2 | ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ||||||||||
29 | ΣΚΙΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 3 | ΠΑΠΑΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | |||||||||
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 4 | ΚΩΝΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 75 | |||||||||
ΛΑΔΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 5 | ΚΑΜΠΟΣΙΩΡΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ | 76 | |||||||||
ΧΥΣΑ ΚΛΕΒΙ | 6 | ΜΗΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ||||||||||
ΡΑΜΠΟΥΣΓΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | 7 | JAHA ANIS | 73 | |||||||||
38 | ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 8 | ΠΑΠΑΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | |||||||||
ΓΚΟΥΤΣΕ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | 9 | ΘΩΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 40 | |||||||||
86 | 78 | ΜΟΥΚΑΙ ΑΡΝΤΙΤ | 10 | ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 65 | |||||||
ΠΕΡΣΙΝΑΚΑ ΦΑΜΠΙΟΝ | 11 | ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
Αναπληρωματικοί | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
38 | ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 1 | ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | 75 | ||||||||
ΜΟΥΤΣΑ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ | 2 | ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ||||||||||
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 3 | ΖΑΙΜΙ ΕΡΝΕΣ | 76 | |||||||||
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | 4 | ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ||||||||||
29 | ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 5 | ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | |||||||||
86 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 6 | ΦΟΥΚΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | 65 | ||||||||
Χωρίς Συμμετοχή | 7 | ΛΟΥΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |