-
01-05/ 2η
Άρης Πατ
Παναχαϊκ
-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι
-
27-04/ 10η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
27-04/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο
-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων2
0 -
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ3
0 -
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας4
3 -
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π4
1 -
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 20
3 -
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή6
0 -
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ10
2 -
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ3
1 -
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο2
2
-
02-05/ 12η
Δαβουρλή
Α.Ε. Πάτ
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Α.Π.Σ. Π
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Αχαϊκή
-
27-04/ 11η
Διαγόρας
ΠΕΙΡΟΣ Ι
-
27-04/ 12η
Άτλας 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
-
27-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. Αρό
-
27-04/ 12η
Απόλλων
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Άτλας
ΝΙΚΗ ΠΡΟ6
0 -
25-04/ 12η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ3
1 -
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας3
1 -
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 22
7
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
28-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
27-04/ 12η
Πήγασος
Δίας/Ερμ0
0 -
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Αχαϊκή 2
-
27-04/ 12η
Θύελλα Π
Αρόη 3
-
27-04/ 12η
Άβυθος
Α.Ο. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Αστέρας
-
27-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
26-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
26-04/ 12η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Θύελλα Α
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος0
0 -
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή0
0 -
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ0
0
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο
-
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
ΑΕ Αρόης
-
27-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Α.Ε. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
Λύκοι Δι
ΑΠΟΛΛΩΝ1
0 -
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Άβυθος 2
Αιγίου Α
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 11
0 -
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος1
1 -
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή1
0 -
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
02-05/ 13η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α
-
01-05/ 7η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
-
24-04/ 13η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ2
1 -
24-04/ 13η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ4
0 -
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π2
0 -
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ0
0
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 1
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ0
0 -
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Πληροφορίες
Αρόης Α.Ε. | ||||
Έδρα: | Ντα Λουζ Οβρυάς | Κατηγορία: | Προπαιδων | ΣτατιστικάΟμάδας |
Διοργανώσεις που συμμετέχει: | Β' κατηγορία-Β' Όμιλος | Κύπελλο-Α Φάση | Κύπελλο-Β Φάση | Β' κατηγορία-PLAYOUT Β' ΟΜΙΛΟΥ |
Αρόης Α.Ε. | ||||||
Έδρα: | Ντα Λουζ Οβρυάς | |||||
Κατηγορία: | Προπαιδων | |||||
ΣτατιστικάΟμάδας | ||||||
|
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
29-10-2016
10:30
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Αρόης Α.Ε.
-
Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου
3 - 1 2
29-12-2016
11:00
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ)
Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016
-
Αρόης Α.Ε.
3 - 0 3
26-11-2016
12:00
Ρίου
Πατραϊκή
-
Αρόης Α.Ε.
6 - 0 4
10-12-2016
12:30
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Αρόης Α.Ε.
-
Αίολος Αγυιάς
4 - 0 5
21-01-2017
11:00
Μαρακανά (Κ. Αλισσος)
Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας
-
Αρόης Α.Ε.
1 - 3 6
04-02-2017
13:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Αρόης Α.Ε.
-
Λύκοι Αιγιάλειας
3 - 0 7
18-02-2017
09:00
Νίκης Προαστίου
Νίκη Προαστείου - Ακάδημος
-
Αρόης Α.Ε.
4 - 1 8
11-03-2017
18:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Αρόης Α.Ε.
-
Αχιλλέας Καμαρών
3 - 0 9
13-05-2017
09:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Αρόης Α.Ε.
-
Παναχαΐς
1 - 3 10
08-04-2017
10:00
Ροδιάς
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
-
Αρόης Α.Ε.
0 - 4 11
23-04-2017
18:30
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Αρόης Α.Ε.
-
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
0 - 4 12
01-01-1970
02:00
Νίκης Προαστίου
Δαβουρλής Κ. 92 2
-
Αρόης Α.Ε.
0 - 3 13
07-05-2017
10:30
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Αρόης Α.Ε.
-
Φλόγα Ρόδιας
0 - 8
Ποδοσφαιριστών
Αρ. Δελτίου | Ονοματεπώνυμο | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | |||||||
1443099 | ΣΑΝΤΙΚΟΥ ΤΖΙΝΟ | ΑΡΟΗΣ Α.Ε. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΑΙΓΙΟΥ | 26-02-2024 | 5 Αγων | 50€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1476964 | ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. - ΑΡΟΗΣ Α.Ε. | 19-02-2024 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1485987 | ΜΑΝΤΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ΑΡΟΗΣ Α.Ε. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ/ΑΓΥΙΑΣ | 12-02-2024 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1381335 | ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΡΟΗΣ Α.Ε. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ | 04-12-2023 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1504956 | ΖΕΚΥΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΡΟΗΣ Α.Ε. | 02-10-2023 | 4 Αγων | 40€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1420120 | ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ Α.Ο. - ΑΡΟΗΣ Α.Ε. | 25-05-2023 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1007878 | ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ Α.Ο. - ΑΡΟΗΣ Α.Ε. | 16-03-2023 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1378145 | ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΡΟΗΣ Α.Ε. - ΘΥΕΛΛΑ Γ.Σ. ΑΙΓΙΟΥ | 21-11-2022 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1469041 | ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | ΑΡΟΗΣ Α.Ε. - ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ Α.Ο. | 30-05-2022 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
541841 | ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΟΝΤΙΟΥ - ΑΡΟΗΣ Α.Ε. | 19-05-2022 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1380300 | ΓΙΑΛΕΝΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | ΑΡΟΗΣ Α.Ε. - ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ Α.Ο. | 14-03-2022 | 4 Αγων | 40€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1007878 | ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΡΟΗΣ Α.Ε. - ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ Α.Ο. | 14-03-2022 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1443099 | ΣΑΝΤΙΚΟΥ ΤΖΙΝΟ | ΑΡΟΗΣ Α.Ε. - ΡΩΜΑΝΟΣ Α.Ο. | 31-01-2022 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1475060 | ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - ΑΡΟΗΣ Α.Ε. | 20-12-2021 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1448128 | ΟΡΟΥΤΣΙ ΛΙΝΤΙΑΝ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΡΟΗΣ Α.Ε. | 10-02-2020 | 12 Αγων | 120€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1448128 | ΟΡΟΥΤΣΙ ΛΙΝΤΙΑΝ | ΑΡΟΗΣ Α.Ε. - ΑΥΤΟΝΟΜΗ Π.Ο. | 16-12-2019 | 4 Αγων | 40€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1448128 | ΟΡΟΥΤΣΙ ΛΙΝΤΙΑΝ | ΖΑΒΛΑΝΙ-ΑΙΑΣ ΑΠΣ - ΑΡΟΗΣ Α.Ε. | 20-02-2017 | 1 Αγων | 0€ | 2η κιτρινη | 0 Αγων |
Ομάδας
Αναμέτρηση | Πληρ. | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | Αφαίρεση Βαθμών | Επίπληξη | |||||
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΤΡΑΣ 2018-ΑΡΟΗΣ Α.Ε. | 16-10-2017 | 0 | 0 | 2 | ΠΟΙΝΗ ΠΕΡΣΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ | 0 | ||
ΑΧΑΙΚΟΣ Α.Π.Ο.-ΑΡΟΗΣ Α.Ε. | 24-04-2017 | 0 | 0 | 2 | ΚΑΙ -2 ΒΑΘΜΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΟ ΠΙΝΑΚΑ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018 | 0 |
Αξιωματούχων
Αξιωματούχος | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ημέρες(Υπόλοιπο) | Χρηματική | Επίπληξη | |||||||
Δεν υπάρχουν ποινές αξιωματούχων αυτή την περίοδο που επιλέξατε |