-
01-05/ 2η
Άρης Πατ
Παναχαϊκ
-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι0
0
-
09-05/ 12η
Δαβουρλή
Α.Ε. Πάτ
-
08-05/ 12η
ΠΕΙΡΟΣ Ι
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
28-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο0
0 -
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
02-05/ 13η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α3
2 -
01-05/ 7η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Πληροφορίες
Έδρα: | ||||||||||
Κατηγορία: | Σάλας | |||||||||
ΣτατιστικάΟμάδας | ||||||||||
|
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
ΑΒΑΓΚΙΑΝ ΜΑΡΙΟΣ ΡΟΥΜΠΙΚ
ΑΒΑΓΚ
2002 ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1991 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1994 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1994 ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
1993 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2003 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2004 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
1994 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2002 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1996 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1995 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2006 ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
2004 ΒΑΡΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1996 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1992 ΒΕΡΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1996 ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1988 ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
1990 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1981 ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2002 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1996 ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
2005 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2001 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2002 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2001 ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1996 ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
1991 ΔΕΝΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2004 ΔΗΜΑΣ ΑΡΜΑΝΤΟ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1994 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1994 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1997 ΔΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ
2005 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1983 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2002 ΚΑΓΙΑΦΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1997 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
1995 ΚΑΛΟΔΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
2004 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1987 ΚΑΠΙΡΗΣ ΜΑΤΙΑΣ ΕΖΕΚΙΗΛ
2003 ΚΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
2001 ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2003 ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1998 ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
1992 ΚΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2002 ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2005 ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
2003 ΚΕΠΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2006 ΚΕΦΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1992 ΚΟΛΙΑΣ ΣΙΛΒΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1991 ΚΟΛΟΒΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1998 ΚΟΜΠΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1976 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
2004 ΚΟΝΤΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2000 ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1998 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1999 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2003 ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
1998 ΚΟΥΡΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ
1999 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2004 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2004 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1980 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2000 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2002 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
1994 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΥΗΛ
2006 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2002 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1993 ΜΑΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1995 ΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
1998 ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
1997 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
2004 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1994 ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
2004 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
1981 ΜΗΤΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2004 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1992 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1993 ΜΟΘΩΝΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1994 ΜΠΑΚΑΛΙΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2001 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2005 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2004 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1999 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1994 ΜΠΟΥΡΔΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1994 ΜΠΟΥΡΔΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1994 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΩΜΑΣ
2004 ΝΙΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2006 ΝΤΑΒΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2002 ΝΤΑΓΙΟΥΚΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1999 ΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2001 ΝΤΙΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2004 ΞΕΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
2004 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1992 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΓΓΕΛΟΣ
2003 ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1996 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΠΗΛΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1989 ΠΑΝΤΟΥΡΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
2005 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2001 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1999 ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2003 ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2005 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
2004 ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1999 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1984 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
2002 ΠΕΤΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
2005 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2000 ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1989 ΡΕΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1993 ΣΙΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1996 ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2003 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2000 ΣΚΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
2002 ΣΚΟΥΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2004 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
2006 ΣΠΑΤΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1995 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2006 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1998 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1986 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2005 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1995 ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1994 ΤΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1994 ΤΣΑΜΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2001 ΤΣΙΧΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2004 ΤΣΟΜΑΚΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1992 ΤΣΟΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2000 ΦΑΛΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2001 ΦΑΛΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2001 ΦΙΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
1990 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1995 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
1998 ΧΑΤΟΥΠΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΤΑΥΡΟΣ
1999 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1989 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2005
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
16-11-2014
10:30
Άτλαντα
Δόξα Παραλίας
-
Θύελλα Πατρών
4 - 13 2
29-11-2014
12:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Άτλας Α.Σ.
7 - 2 3
13-12-2014
12:00
Πατραϊκού
Πατραϊκή
-
Θύελλα Πατρών
7 - 6 4
17-01-2015
11:15
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Αμπελόκηποι
3 - 3 5
14-02-2015
10:00
Μαρακανά (Κ. Αλισσος)
Πρωτέας
-
Θύελλα Πατρών
6 - 6 6
01-03-2015
11:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Νίκη Προαστείου
6 - 8 7
15-03-2015
11:30
Αχαϊκού
Αχαϊκός
-
Θύελλα Πατρών
10 - 6 8
28-03-2015
13:00
3action
Αίολος Αγυιάς
-
Θύελλα Πατρών
6 - 4 9
01-01-1970
02:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Δαβουρλής K. 92
- 10
03-05-2015
16:30
Δία
Δίας Σαραβαλίου
-
Θύελλα Πατρών
11 - 6 12
16-05-2015
09:30
Παναχαϊκής
Παναχαΐς
-
Θύελλα Πατρών
3 - 0 13
01-01-1970
02:00
Θύελλας
Θύελλα Πατρών
-
Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών
-
Ποδοσφαιριστών
Αρ. Δελτίου | Ονοματεπώνυμο | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | |||||||
1433978 | ΣΚΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | 22-02-2024 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1399372 | ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 04-02-2024 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1399372 | ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 14-01-2024 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1428199 | ΞΕΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 27-11-2023 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1177341 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΑΧΑΪΚΗ | 08-01-2023 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1453706 | ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ | 04-12-2022 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1274032 | ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ | 27-03-2022 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1330045 | ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 06-12-2021 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1253657 | ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 22-11-2021 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1154387 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 21-04-2019 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1274032 | ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 21-01-2019 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1175160 | ΔΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 26-04-2018 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1331121 | ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 18-03-2018 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1208414 | ΜΑΝΤΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΙΔΟΒΑΣ | 19-03-2017 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1208414 | ΜΑΝΤΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΠΠΑ 2015 | 19-02-2017 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1370569 | ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ | ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 17-04-2016 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1225589 | ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ | ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 22-10-2015 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1225589 | ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 11-10-2015 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1330182 | ΑΡΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 13-09-2015 | 1 Αγων | 0€ | 2η κίτρινη | 0 Αγων |
Ομάδας
Αναμέτρηση | Πληρ. | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | Αφαίρεση Βαθμών | Επίπληξη | |||||
ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ-ΑΧΑΪΚΗ | 21-02-2016 | 0 | 0 | 3 | Απόφαση επιτροπής εφέσεων ΕΠΟ για τον αγώνα της 3/10/15 με τον Διαγόρα Βραχνείκων | 0 |
Αξιωματούχων
Αξιωματούχος | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ημέρες(Υπόλοιπο) | Χρηματική | Επίπληξη | |||||
ΖΗΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ(ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ) | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 15-01-2018 | 30 ημέρες (14-02-2018) | 50 | ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 27-12-2017 ΘΥΕΛΛΑ/ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ/ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛ. | ||
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ) | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. | 09-10-2017 | 0 Αγων. (0) | 0 | |||
ΝΤΑΓΙΟΥΚΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ) | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. | 09-10-2017 | 0 Αγων. (0) | 0 |