-
01-05/ 2η
Άρης Πατ
Παναχαϊκ
-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι
-
27-04/ 10η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
27-04/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο
-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων2
0 -
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ3
0 -
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας4
3 -
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π4
1 -
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 20
3 -
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή6
0 -
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ10
2 -
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ3
1 -
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο2
2 -
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός1
3
-
02-05/ 12η
Δαβουρλή
Α.Ε. Πάτ
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Αχαϊκή
-
27-04/ 11η
Διαγόρας
ΠΕΙΡΟΣ Ι
-
27-04/ 12η
Άτλας 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
-
27-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. Αρό
-
27-04/ 12η
Απόλλων
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Άτλας
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
25-04/ 12η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ3
1 -
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας3
1 -
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 22
7 -
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ3
1
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
28-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
27-04/ 12η
Πήγασος
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Αχαϊκή 2
-
27-04/ 12η
Θύελλα Π
Αρόη 3
-
27-04/ 12η
Άβυθος
Α.Ο. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Αστέρας
-
27-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
26-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
26-04/ 12η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Θύελλα Α
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος0
0 -
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή0
0 -
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ0
0
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο
-
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
ΑΕ Αρόης
-
27-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Α.Ε. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
Λύκοι Δι
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Άβυθος 2
Αιγίου Α
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 11
0 -
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος1
1 -
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή1
0 -
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
02-05/ 13η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α
-
01-05/ 7η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
-
24-04/ 13η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ2
1 -
24-04/ 13η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ4
0 -
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π2
0 -
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ0
0 -
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π2
1
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 1
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ0
0 -
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 1ος Όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Έδρα: | |
Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 1ος Όμιλος |
ΣτατιστικάΟμάδας |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
08-10-2014
15:30
Χαλανδρίτσας
Πατραϊκή
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
1 - 6
2
12-10-2014
15:30
Χαλανδρίτσας
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ
2 - 0
3
19-10-2014
15:00
Νιφορεΐκων
Άρης Κάτω Αχαΐας
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
0 - 0
4
25-10-2014
15:00
Χαλανδρίτσας
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Ικαρος Λακκόπετρας
7 - 2
5
01-11-2014
15:00
Χαλανδρίτσας
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Βασιλικό
4 - 0
6
09-11-2014
15:00
Λουσικών
Νίκη Λουσικών
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
0 - 2
7
15-11-2014
15:00
Χαλανδρίτσας
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Γαλήνη
4 - 1
8
22-11-2014
15:00
Λιμνοχωρίου
Απόλλων Βίδοβας
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
4 - 0
9
29-11-2014
15:00
Χαλανδρίτσας
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Σταροχώρι
6 - 0
10
07-12-2014
15:00
Ισώματος
Πείρος Ισώματος
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
0 - 1
11
14-12-2014
15:00
Χαλανδρίτσας
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Άτλας Α.Σ.
5 - 0
13
10-01-2015
15:00
Παναχαϊκής
Παναχαΐς
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
1 - 3
14
17-01-2015
15:00
Χαλανδρίτσας
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Δόξα Πεττα
1 - 1
15
28-01-2015
15:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Πρωτέας
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
2 - 0
16
01-02-2015
15:00
Χαλανδρίτσας
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Πατραϊκή
5 - 2
17
08-02-2015
12:15
Ρίου
Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
1 - 2
18
15-02-2015
15:30
Χαλανδρίτσας
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Άρης Κάτω Αχαΐας
2 - 0
19
28-02-2015
16:00
Λακκόπετρας
Ικαρος Λακκόπετρας
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
1 - 0
20
08-03-2015
16:00
Βασιλικού
Βασιλικό
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
0 - 5
21
15-03-2015
16:15
Χαλανδρίτσας
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Νίκη Λουσικών
6 - 0
22
22-03-2015
16:30
Ζαρουχλεΐκων
Γαλήνη
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
1 - 1
23
29-03-2015
16:30
Χαλανδρίτσας
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Απόλλων Βίδοβας
1 - 1
24
04-04-2015
16:30
Χαλανδρίτσας
Σταροχώρι
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
2 - 3
25
19-04-2015
16:30
Χαλανδρίτσας
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Πείρος Ισώματος
5 - 0
26
26-04-2015
13:30
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Άτλας Α.Σ.
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
1 - 3
27
01-01-1970
02:00
Χαλανδρίτσας
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Ακάδημος Λαρισσού
3 - 0 28
10-05-2015
16:30
Χαλανδρίτσας
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Παναχαΐς
5 - 1
29
17-05-2015
14:30
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
3 - 0
30
23-05-2015
17:30
Χαλανδρίτσας
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Πρωτέας
3 - 4
Ποδοσφαιριστών
Αρ. Δελτίου | Ονοματεπώνυμο | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | |||||||
1439813 | ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ - ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 01-11-2020 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1230178 | ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ - ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 01-11-2020 | 4 Αγων | 40€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1177482 | ΚΑΚΑΡΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ - ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. | 25-10-2020 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1276456 | ΜΠΑΤΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΧΑΪΚΗ - ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 10-02-2020 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1164601 | ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ - ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 15-12-2019 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1276456 | ΜΠΑΤΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. - ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 01-12-2019 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
425052 | ΒΕΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 21-10-2019 | 2 Αγων | 10€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1412840 | ΜΕΝΥΧΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. - ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 06-10-2019 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1170375 | ΒΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 22-09-2019 | 4 Αγων | 40€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
425052 | ΒΕΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 24-03-2019 | 3 Αγων | 20€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1276456 | ΜΠΑΤΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. - ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 21-01-2019 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1230178 | ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΓΕΙΚΩΝ | 02-12-2018 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
425052 | ΒΕΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ | 18-10-2018 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1361861 | ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓΟΥΛΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 18-10-2018 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1439813 | ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ | 04-02-2018 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1241450 | ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΦΑΡΑΙΚΟΣ Α.Ο. - ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 21-12-2017 | 1 Αγων | 10€ | KOKKINH | 0 Αγων | |
1412836 | ΓΚΑΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ - ΠΑΜΠΑΤΡΑΙΚΟΣ - ΠΕΤΕΙΝΟΙ | 28-04-2017 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1412837 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ | ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ - ΠΑΜΠΑΤΡΑΙΚΟΣ - ΠΕΤΕΙΝΟΙ | 28-04-2017 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1153101 | ΠΟΛΥΖΟΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ - ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 10-04-2017 | 4 Αγων | 40€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1439813 | ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ - ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ | 04-12-2016 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1008643 | ΚΑΤΣΙΜΥΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΙΤΟΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 06-03-2016 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1162988 | ΒΡΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΦΑΡΑΙΚΟΣ Α.Ο. - ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 12-10-2015 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων |
Ομάδας
Αναμέτρηση | Πληρ. | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | Αφαίρεση Βαθμών | Επίπληξη | |||||||
Η ομάδα δεν έχει δεν δεχθεί ποινές την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο |
Αξιωματούχων
Αξιωματούχος | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ημέρες(Υπόλοιπο) | Χρηματική | Επίπληξη | |||||
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ) | ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΙΔΟΒΑΣ | 26-02-2018 | 15 ημέρες (13-03-2018) | 50 | |||
ΣΓΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ) | ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΙΔΟΒΑΣ | 26-02-2018 | 30 ημέρες (28-03-2018) | 0 | |||
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ) | ΦΑΡΑΙΚΟΣ Α.Ο.-ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 08-01-2018 | 0 Αγων. (0) | 50 |