Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Άμεσα Αποτελέσματα

Αγώνες του Σαββάτου 14-12-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-JUNIOR ELITE A-4η 16:00 Δία Δίας 1-Θύελλα Πατρών 11 - 0 ΦΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Projunior Elite A-4η 10:00 Άτλαντα Άτλας/Άρης-Αίολος Αγυιάς1 - 0 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Projunior Elite A-4η 17:30 Δίας (7x7) Δίας 1-Θύελλα Πατρών 11 - 0 ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Advanced A-4η 10:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Αχαΐκός-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων3 - 1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Advanced B-4η 12:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Πήγασος-Απόλλων- Λύκοι4 - 1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Grassroots-4η 10:00 Αγυιάς Δαβουρλής/ Αμπελόκηποι-Αετός Ρίου7 - 1 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Grassroots-4η 11:30 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Δίας / Παναχαϊκός-Αστέρας Θησέας1 - 6 ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Grassroots-4η 12:00 Αγυιάς Πανιώνιος Αχιλλέας-Α.Ε. Αρόης2 - 2 ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Grassroots-4η 16:30 Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου 2-ΑΕ Πάτρα2005 25 - 0 ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Elite B-4η 17:00 Αρόης (7Χ7) Α.Ε. ΑΡΟΗ 1-ΑΧΑΙΚΟΣ 11 - 0 ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Elite B-4η 17:30 Δίας (7x7) Δίας 2-ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 20 - 1 ΦΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Elite B-4η 18:00 Αρόης (7Χ7) Α.Ε. Αρόη 1-Αχαϊκός 11 - 0 ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Advanced A-3η 12:00 Ζαρουχλεΐκων Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Πρωτέας1 - 0 ΦΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Mini 1-4η 16:00 Δίας (7x7) Δίας 1-Παναχαϊς Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 20141 - 0 ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Αιγίου-4η 10:00 Τεμένης (5x5) Αστέρας Τεμένης-Θύελλα Αιγίου 2 - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου 1-4η 11:00 Τεμένης (5x5) Αστέρας Τεμένης-Θύελλα Αιγίου 2 - Δεν έχει ορισθεί
Αγώνες της Κυριακής 15-12-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-JUNIOR ELITE A-4η 10:00 Βασιλείου 5Χ5 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1-ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 - ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-JUNIOR ELITE A-4η 11:15 Άτλαντα Άτλας/Άρης-Δαβουρλής 21 - 0 ΚΑΝΔΗΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Projunior Elite A-4η 11:00 Βασιλείου 5Χ5 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1-ΑΕ Πάτρα 2005 1 - ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Advanced A-4η 10:00 Πετρωτού Ίκαρος Πετρωτού-Δόξα Παραλίας3 - 7 ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Elite B-4η 10:00 Βραχνεΐκων Διαγόρας 1-Πήγασος 1 - ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Elite B-4η 11:00 Βραχνεΐκων Διαγόρας 1-Δαβουρλής Κ. 92 2 - ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Elite B-4η 17:30 Δίας (7x7) Δίας 2-ΑΕ Πάτρα 2005 21 - 0 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Elite C-4η 09:45 Δαβουρλή Δαβουρλής Κ.92 3-Δίας 3 - ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Elite C-4η 10:00 Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά-Αετός Ρίου - ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Elite C-4η 10:00 Άτλαντα Άτλας 1-ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 31 - 0 ΚΑΝΔΗΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Elite C-4η 11:30 Αρόης (7Χ7) Α.Ε. ΑΡΟΗ 2-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 10 - 1 ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Elite C-4η 09:45 Δαβουρλή Δαβουρλής Κ. 92 3-Δίας 3 - ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Elite C-4η 10:30 Αρόης (7Χ7) ΑΕ Αρόης 2-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 10 - 1 ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Elite C-4η 11:00 Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου 1 / Αργυρά-Αετός Ρίου - ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Elite C-4η 12:15 Άτλαντα Άτλας 1-ΑΕ Πάτρα 2005 30 - 1 ΚΑΝΔΗΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Mini 1-4η 12:00 Δαβουρλή Κ. Δαβουρλής 92 1-Πήγασος - ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Mini 1-4η 13:30 Πετρωτού Ίκαρος Πετρωτού-ΑΕ Πάτρα 2005 1 - ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Αιγίου-4η 10:30 Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Απόλλων- Λύκοι - ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Αιγίου-4η 11:00 Αβύθου Άβυθος Αιγιαλείας 2017-Παναιγιάλειος 20 - 1 ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου 1-4η 09:30 Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Απόλλων- Λύκοι - ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ
Αγώνες της Δευτέρας 16-12-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Elite-4η 15:15 Αγυιάς Δαβουρλής Κ.92-Θύελλα Αιγίου - ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Αγώνες της Τρίτης 17-12-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Elite-4η 16:30 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005-Δίας - Δεν έχει ορισθεί
Αγώνες της Τετάρτης 18-12-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Elite-3η 15:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Δίας/ Παναχαϊκός 1-Θύελλα Πατρών - ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ