Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Ορισμοί Διαιτητών

Αγώνες του Σαββάτου 26-11-2022
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ- 3η 09:45-Προσφυγικών Α.Ε.Πάτρα 2005-Δαβουρλής Κ.92 ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ- 3η 14:30-Πλαστήρα Θύελλα Αιγίου-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-B ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ- 3η 12:45-Πλαστήρα Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ-ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 09:30-Αγυιάς ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ-ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΧΑΙΚΟΣ ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 10:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Δίας-Α.Ε. Αρόης ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 12:00-Αγυιάς Παναχαϊς Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014-Δαβουρλής Κ.92 ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 12:30-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Α ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:15-Δία Δίας 1-Άτλας 1 ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Α ΟΜΙΛΟΣ- 3η 12:15-Αρόης (7Χ7) Α.Ε. Αρόη-Αίολος Αγυίας ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Α ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:15-Δίας (7x7) Δίας 1-Άτλας ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 3η 11:00-Θύελλας (Χόρτο) Θύελλα Πατρών 1-Ίκαρος Πετρωτού 1 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 3η 15:00-Δίας (7x7) Δίας 2-Άτλας 2 ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 3η 12:15-Θύελλας Πατρών (5x5) Θύελλα Πατρών 1-Ίκαρος Πετρωτου 1 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 3η 16:15-Δίας (7x7) Δίας 2-Άτλας 2 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Β ΟΜΙΛΟΣ- 3η 15:00-Δίας (7x7) Δίας 2-Άτλας ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 10:00-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-Αετός Ρίου ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 10:30-Rossoneri MFC Πανιώνιος Αχιλλέας-Δίας 3 ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 11:15-Αρόης (7Χ7) Α.Ε. ΑΡΟΗ 2-Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 09:30-Rossoneri MFC Δαβουρλής Κ. 92 3-Πήγασος 2 ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 10:00-Αρόης (7Χ7) ΑΕ Αρόης 2-Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 11:15-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-Αετός Ρίου ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ- 3η 09:00-Πλαστήρα Θύελλα Αιγίου 1-Απόλλων ΣΥΝ. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ- 3η 12:00-Βασιλείου 5Χ5 Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 1-Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ- 3η 10:00-Πλαστήρα Θύελλα Αιγίου 1-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ 1 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ- 3η 13:15-Βασιλείου 5Χ5 Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 1-Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ 9Χ9- 3η 12:00-Νίκης Προαστίου Δαβουρλής Κ.92 4-Νίκη Προαστείου ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ 9Χ9- 3η 13:00-Άτλαντα ΑΤΛΑΣ 2 9Χ9-ΕΡΜΗΣ ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Β ΟΜΙΛΟΣ 9Χ9- 2η 12:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Ολυμπιακός Φ.Π.-Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Δ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 10:00-Ζαρουχλεΐκων Ίκαρος Πετρωτού-Αχαϊκή Α.Ε. ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Δ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 11:30-Προσφυγικών Πήγασος-ΕΡΜΗΣ ΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Δ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 18:00-Αγυιάς Δαβουρλής 2-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ /ΠΑΤΡΑ 2005 ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΕΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
Αγώνες της Κυριακής 27-11-2022
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-B ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ- 3η 12:30-Πλαστήρα ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-Θύελλα Αιγίου 2 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Α ΟΜΙΛΟΣ- 3η 10:00-Αρόης (7Χ7) Α.Ε. ΑΡΟΗ 1-Αίολος Αγυιάς ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Α ΟΜΙΛΟΣ- 3η 11:15-Αθλόπολις ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1-Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Α ΟΜΙΛΟΣ- 3η 10:00-Αθλόπολις ΑΕ Πάτρα 2005 1-Νίκη Προαστείου 1 -"ΘΕΜΕΛΙΟ" ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Α ΟΜΙΛΟΣ- 3η 11:15-Αρόης (7Χ7) Α.Ε. Αρόη 1-Αίολος Αγυιάς ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Α ΟΜΙΛΟΣ- 3η 12:30-Αθλόπολις Πάτρα Α.Ε. 2005-Νίκη Προαστίου ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 3η 10:00-Rossoneri MFC Δαβουρλής Κ.92 2-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 3η 10:45-Ντα Λουζ Οβρυάς Πήγασος 1-Πανιώνιος Αχιλλέας ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 3η 11:30-Αθλόπολις Α.Ε. Πάτρα 2005 2-Παναχαϊς Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 3η 09:45-Ντα Λουζ Οβρυάς Πήγασος 1-Πανιώνιος Αχιλλέας ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 3η 10:15-Αθλόπολις ΑΕ Πάτρα 2005 2-Παναχαϊς Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 3η 11:15-Rossoneri MFC Δαβουρλής Κ. 92 2-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Β ΟΜΙΛΟΣ- 3η 10:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Πήγασος-Αίολος Αγυίας ΖΕΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Β ΟΜΙΛΟΣ- 3η 11:00-Δαβουρλή Κ. Δαβουρλής 92 β-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 10:00-Rossoneri MFC Δαβουρλής K 92. 3-Αστέρας Θησέας ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 12:45-Ντα Λουζ Οβρυάς ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π.-ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 ΖΕΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 11:45-Ντα Λουζ Οβρυάς Ολυμπιακός Φ.Π.-1-ΑΕ Πάτρα 2005 3 ΖΕΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ- 3η 10:00-Ακράτας (5x5) Α.Ε. Αιγείρας / Ακράτα-Αστέρας Τεμένης ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ- 3η 11:15-Ακράτας (5x5) ΑΕ Αιγείρας/ Ακράτας-ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ/ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Δ ΟΜΙΛΟΣ- 3η 10:30-Βραχνεΐκων Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Αγώνες της Δευτέρας 28-11-2022
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Νεων-Α ΟΜΙΛΟΣ- 3η 15:00-Προσφυγικών Θύελλα Πατρών-Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-B ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΙΟΥ- 3η 15:30-Τέμενης ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ/Α.Ο. ΑΙΓΙΟΥ-Απόλλων ΣΥΝ. ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -