-
29-06/ 1η
Θύελλα Α
Αιγίου Α
-
26-06/ 1η
Δαβουρλή
Παναχαϊκ
-
26-06/ 1η
Πήγασος
Ατρόμητο3
1 -
26-06/ 1η
Δόξα Παρ
Πάτραι
-
26-06/ 1η
Δίας/Ερμ
Απόλλων
-
26-06/ 1η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
25-06/ 1η
Άτλας
Παναχαϊκ0
3 -
21-06/ 1η
Απόλλων
Δόξα Παρ2
0 -
20-06/ 1η
Δίας/Ερμ
Πάτραι4
1 -
19-06/ 1η
Δαβουρλή
Άρης Πατ4
1 -
19-06/ 1η
Θύελλα Α
Αιγίου Α4
1
PreviousNext
-
28-06/ 1η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
Άτλας 2
-
28-06/ 1η
Άτλας
Απόλλων2
0 -
27-06/ 1η
Δαβουρλή
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
27-06/ 1η
Θύελλα Α
Δαβουρλή
-
27-06/ 1η
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
Πήγασος
-
25-06/ 1η
Θύελλα Α
Α.Ε. Αρό7
6 -
24-06/ 1η
Άτλας
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ0
3 -
23-06/ 1η
Δαβουρλή
Απόλλων2
1 -
22-06/ 1η
Δαβουρλή
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ4
2 -
22-06/ 1η
Πήγασος
Άτλας 24
6 -
21-06/ 1η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ7
0 -
19-06/ 1η
Απόλλων
Παναχαϊκ2
1
PreviousNext
-
29-06/ 1η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΤΛΑΣ Α
-
27-06/ 1η
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
-
22-06/ 1η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ4
2 -
22-06/ 1η
ΑΤΛΑΣ Α
ΠΑΝΑΧΑΪΚ1
0
PreviousNext
- Παιδων
- Όμιλος Elite
- Όμιλος Β'
- Όμιλος Αιγίου
- Όμιλος Γ'
- ΠΑΙΔΩΝ ELITE-Προημιτελικοί
- ΠΑΙΔΩΝ Β - Προημιτελικοί
- ΠΑΙΔΩΝ ΑΙΓΙΟ-Προημιτελικοί
- ΠΑΙΔΩΝ Γ - Προημιτελικοί
- ΠΑΙΔΩΝ ELITE - Ημιτελικοί
- ΠΑΙΔΩΝ Β- Ημιτελικοί
- ΠΑΙΔΩΝ ΑΙΓΙΟΥ - Ημιτελικοί
- ΠΑΙΔΩΝ Γ- Ημιτελικοί
- Ομ.Γ-Τελικός (θέσ.17-18)
- Ομ.Γ-μικ.Τελικός(θεσ.19-20
- ΠΑΙΔΩΝ Αιγίου-Τελικός
- ΠΑΙΔΩΝ Αιγίου-Μικ. Τελικός
- Ομ.Β Τελικός(θεσ.9-10)
- Ομ.Β μικΤελικός(θεσ.11-12)
- ELITE-Μικρός Τελικός
- ELITE-Μεγάλος Τελικός
- Προπαιδων
- Όμιλος Elite
- Όμιλος Β'
- Όμιλος Γ'
- 9Χ9 - Όμιλος Elite
- 9Χ9 - Όμιλος Αιγίου
- 9Χ9 - Όμιλος Β'
- Elite - Προημιτελική Φάση
- Όμιλος Γ-Προημιτελική Φάση
- Όμιλος Β-Προημιτελική Φάση
- ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ Γ - Ημιτελική Φά
- ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ Β' - Ημιτελική Φ
- ELITE - Ημιτελική Φάση
- ELITE-Μικρός Τελικός
- Elite-Μεγάλος Τελικός
- ΟμΓ-μικΤελικός(θεσ.19-20)
- ΟμΓ-Τελικός(θεσ.17-18)
- ΟμΒ-μικΤελικός(θεσ.11-12)
- ΟμΒ-Τελικός(θεσ.9-10)
- Τζουνιορ
- Προτζουνιορ
- Νεων
- Αστεράκια
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Πληροφορίες
- Πληροφορίες
Αετός Ρίου | ||||
Έδρα: | Ρίου | Κατηγορία: | Προπαιδων | ΣτατιστικάΟμάδας |
Διοργανώσεις που συμμετέχει: | Προπαιδων-Όμιλος Γ' | Προπαιδων-Όμιλος Γ-Προημιτελική Φάση |
Αετός Ρίου | ||||
Έδρα: | Ρίου | |||
Κατηγορία: | Προπαιδων | |||
ΣτατιστικάΟμάδας | ||||
|
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΝΙΗΛ
2009 ΘΑΝΟΣ ΟΡΦΕΑΣ
2009 ΜΕΝΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
2009 ΜΠΟΥΡΔΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2009 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2009 ΦΡΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
2009 ΦΡΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2009
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
15-06-2024
09:45
Ντα Λουζ Οβρυάς
Πήγασος Μπεγουλακίου
-
Αετός Ρίου
3 - 0
Ποδοσφαιριστών
Αρ. Δελτίου | Ονοματεπώνυμο | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | ||||||||
Οι ποδοσφαιριστές της ομάδας δεν έχουν δεχτεί ποινές την περίοδο που επιλέξατε |
Ομάδας
Αναμέτρηση | Πληρ. | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | Αφαίρεση Βαθμών | Επίπληξη | |||||||
Η ομάδα δεν έχει δεν δεχθεί ποινές την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο |
Αξιωματούχων
Αξιωματούχος | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ημέρες(Υπόλοιπο) | Χρηματική | Επίπληξη | |||||||
Δεν υπάρχουν ποινές αξιωματούχων αυτή την περίοδο που επιλέξατε |