-
27-03/ 10η
Άρης Πατ
Πάτρα 20
-
25-03/ 10η
Αιγείρα
Αστήρ Τέ
-
24-03/ 10η
Δαβουρλή
Άτλας
-
24-03/ 10η
Απόλλων
Αιγίου Α3
4 -
24-03/ 10η
Δόξα Παρ
Πάτραι
-
23-03/ 10η
Δίας - Ε
Πήγασος
-
23-03/ 10η
Νίκη Προ
Κεραυνός
-
23-03/ 10η
Αετός Ρί
Αστέρας5
3 -
23-03/ 10η
Ίκαρος Π
Ολυμπιακ
-
23-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
23-03/ 10η
Ατρόμητο
Νίκη Προ
-
23-03/ 10η
Άτλας 2
Α.Ε. Αρό
-
22-03/ 10η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ
-
31-03/ 10η
ΣΚΕΠΑΣΤΟ
Αχιλλέας
-
31-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Παναχαϊκ
-
31-03/ 10η
Ατρόμητο
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
31-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Δαβουρλή
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή
Αετός Ρί
-
31-03/ 10η
Απόλλων
Άτλας
-
31-03/ 10η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
31-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
Ίκαρος Π
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π
-
30-03/ 10η
Α.Ε. Πάτ
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
-
30-03/ 10η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
30-03/ 10η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Α.Ε. Πάτ
-
30-03/ 10η
Άτλας 2
Πήγασος
-
30-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Ε. Αρό
-
24-03/ 2η
Α.Ε. Πάτ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
24-03/ 9η
ΠΕΙΡΟΣ Ι
Ατρόμητο
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
-
31-03/ 10η
Δαβουρλή
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
Πήγασος
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
31-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
31-03/ 10η
Αχαϊκή 2
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Αετός Ρί
-
30-03/ 10η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Δίας/Ερμ
Θύελλα Π
-
30-03/ 10η
Άβυθος
Θύελλα Α
-
30-03/ 10η
Παναχαϊκ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Αρόη 3
-
30-03/ 10η
Α.Ο. ΑΙΓ
Αστέρας
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Αίολος Α2
9 -
24-03/ 5η
Απόλλων
Α.Ο. ΑΙΓ0
1 -
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
24-03/ 9η
Νίκη Προ
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
-
24-03/ 9η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δαβουρλή
-
23-03/ 9η
Α.Ε. ΑΙΓ
Απόλλων
-
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Αστέρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 7η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. Αιγ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
23-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. Αιγ
-
31-03/ 10η
Πήγασος
Άτλας 4
-
31-03/ 10η
Άτλας 3
ΑΕ Αρόης
-
31-03/ 10η
Πανιώνιο
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
31-03/ 10η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Δίας/Ερμ
-
31-03/ 10η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
ΑΠΟΛΛΩΝ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
30-03/ 10η
Ατρόμητο
Δίας/Ερμ
-
30-03/ 10η
Αστέρας
Αχιλλέας
-
30-03/ 10η
Α.Ε. ΑΙΓ
Άβυθος 2
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
24-03/ 9η
Άτλας 2
Δίας/Ερμ
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
ΑΕ Πάτρα
Αίολος Α
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
Α.Π.Σ. Π
-
24-03/ 9η
Θύελλα Α
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Ίκαρος Π
Δαβουρλή0
0 -
24-03/ 9η
Άβυθος 1
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πήγασος
-
24-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
23-03/ 9η
Θύελλα Π
Αχαϊκή0
0 -
23-03/ 9η
Αετός Ρί
Διαγόρας
-
23-03/ 9η
Πάτραι Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
23-03/ 9η
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
ΑΕ Αιγεί
-
01-04/ 11η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
Α.Π.Σ. Π
-
31-03/ 11η
ΗΡΑΚΛΗΣ
Δαβουρλή
-
31-03/ 11η
Θύελλα Α
Νίκη Προ
-
30-03/ 11η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
25-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ
-
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ2
0 -
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
30-03/ 9η
Παναχαϊκ
Διαγόρας
-
24-03/ 9η
Παναχαϊκ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
24-03/ 9η
Πάτρα Α.
Δαβουρλή
-
24-03/ 9η
Αίολος Α
Ατρόμητο
-
24-03/ 9η
Α.Ε. Αρό
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
-
24-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 1
-
23-03/ 9η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΣΤΙΣ 7 ΚΑΙ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
- Ενημερώθηκε: 6 Οκτωβρίου 2017
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/10/2017
Α.ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ 10:30 Αχαϊκός Α.Ο. Κ.Δαβουρλής 92 ΦΩΚΑΣ ΖΟΥΛΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑΣ 11:00 ΘΥΕΛΛΑ Πατρών ΘΥΕΛΛΑ Αιγίου ΠΡΕΖΑΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΜΠΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΓΥΙΑΣ 12:00 Α.Ε.Πάτρα 2005 Πανπατραϊκος-Πετεινοί ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΚΑΡΔΑΤΟΣ
Ν.ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 13:00 ΝΙΚΗ Προαστίου Α.Ο Δίας ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΥΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΘΥΕΛΛΑΣ 12:30 Θύελλα-Ωλενιακός 2 ΙΚΑΡΟΣ Πετρωτού ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Α.ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ 12:30 Ατλας Α.Ο. ΔΟΞΑ Παραλίας ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ Π. ΨΙΜΑΡΝΗΣ Μ.
ΑΓΥΙΑΣ 10:30 ΠΑ.ΝΑ.Χ.Α.Ι.Κ.Η 2014 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ ΜΠΛΙΚΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ
ΚΑΜΑΡΩΝ 12:15 Αχιλέας.ΚΑΜ – Αναγεννηση ΑΠΟΛΛΩΝ Συν/σμου ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΤΡΙΓΚΑΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΡΟΔΙΑΣ 12:15 ΦΛΟΓΑ Ροδιάς ΑΕΤΟΣ Ρίου ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/10/2017
Θ.ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ(ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ) 10:30 Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου Πανιώνιος-Πατραϊκή ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
Α.ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ 11:00 Πυρσός Α.Ο. Διαγόρας -2010 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. ΤΖΟΥΝΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
- Αποφάσεις της συνάντησης της Τεχνικής Επιτροπής Ε.Π.Σ.Α. με τις ακαδημίες – 16/11/2023
- Αποστολή Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 για φιλικούς αγώνες στην Κόρινθο με τις Μ.Ο. Ε.Π.Σ. Κορίνθου – Πέμπτη 30/11/2023
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- Ενημέρωση σχετικά με προπονητές τμημάτων υποδομών ΝΕΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ, ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
- Συγκέντρωση υπευθύνων ακαδημιών – Πέμπτη 16/11/2023
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
Καλούνται την Δευτέρα 5/2/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 22/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 15/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 8/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 8/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
Καλούνται την Δευτέρα 4/12/2023 οι κάτωθι...