-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι
-
27-04/ 10η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
27-04/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο
-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων2
0 -
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ3
0 -
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας4
3 -
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π4
1 -
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 20
3 -
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή6
0 -
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ10
2 -
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ3
1 -
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο2
2 -
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός1
3
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Αχαϊκή
-
27-04/ 11η
Διαγόρας
ΠΕΙΡΟΣ Ι
-
27-04/ 12η
Άτλας 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
-
27-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. Αρό
-
27-04/ 12η
Απόλλων
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Άτλας
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
25-04/ 12η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ3
1 -
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας3
1 -
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 22
7 -
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ3
1
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
28-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
27-04/ 12η
Πήγασος
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Αχαϊκή 2
-
27-04/ 12η
Θύελλα Π
Αρόη 3
-
27-04/ 12η
Άβυθος
Α.Ο. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Αστέρας
-
27-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
26-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
26-04/ 12η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Θύελλα Α
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος0
0 -
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή0
0 -
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ0
0
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο
-
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
ΑΕ Αρόης
-
27-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Α.Ε. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
Λύκοι Δι
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Άβυθος 2
Αιγίου Α
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 11
0 -
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος1
1 -
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή1
0 -
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
29-04/ 13η
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Α.Π.Σ. Π
-
24-04/ 13η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ2
1 -
24-04/ 13η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ4
0 -
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π2
0 -
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ0
0 -
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π2
1
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 1
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ0
0 -
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΣΤΙΣ 27,28,29 & 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
- Ενημερώθηκε: 26 Οκτωβρίου 2017
Κ.ΖΑΡΡΑΣ 27/10/2017 12:45 Α.Ε.ΠΑΤΡΑ 2005 ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
Κ.ΖΑΡΡΑΣ 27/10/2017 14:30:00 πμ Α.Ο.ΠΑΤΡΑ 2005 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2014 ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΡΙΟΥ 27/10/2017 13:00:00 Μμ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΧΙΛΕΑΣ Α.Ο.ΔΙΑΣ 3 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΓΥΙΑΣ 27/10/2017 16:30:00 Μμ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ΄92 2 Α.Ο.ΠΡΩΤΕΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΓΥΙΑΣ 27/10/2017 13:00:00 μμ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ΄92 1 ΘΥΕΛΛΑ ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΜΠΛΙΚΑΣ ΖΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΔΑΚΗΣ
ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 27/10/2017 13:30:00 Μμ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΥΚΟΙ ΦΩΚΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΔΑΤΟΣ
ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ 27/10/2017 13:00:00 Μμ ΘΗΣΕΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ Α.Ο.ΔΙΑΣ 2 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΙΡΑΙ ΜΠΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΡΙΟΛΟΥ 27/10/2017 13:00:00 Μμ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΧΑΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΟΥΡΑΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ
ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 28/10/2017 19:00:00 μμ ΕΠΣΑΧΑΪΑΣ Α.Ο.ΔΙΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓ. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΥΤΣΑΣ ΠΑΡΔΑΛΗΣ
ΤΕΜΕΝΗΣ 29/10/2017 13:00:00 μμ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ΄92 ΧΡΟΝΑΣ ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΜΠΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 29/10/2017 17:45:00 Μμ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΝΕΩΝ ΑΧΑΪΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ
ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 29/10/2017 19:30:00 μμ ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Α.Ο. ΑΤΛΑΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ
ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 29/10/2017 12:45 ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΗ ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΨΙΜΑΡΝΗΣ Μ.
ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 30/10/2017 17:00:00 μμ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2014 ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΠΡΕΖΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΡΑΤΑΣ 30/10/2017 17:30:00 μμ Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 20/11/2023
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΝ ΕΟΡΤΩΝ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 27/11/2023
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
Καλούνται την Δευτέρα 5/2/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 22/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 15/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 8/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 8/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
Καλούνται την Δευτέρα 4/12/2023 οι κάτωθι...