-
01-05/ 2η
Άρης Πατ
Παναχαϊκ
-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι
-
27-04/ 10η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
27-04/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο
-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων2
0 -
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ3
0 -
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας4
3 -
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π4
1 -
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 20
3 -
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή6
0 -
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ10
2 -
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ3
1 -
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο2
2 -
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός1
3
-
02-05/ 12η
Δαβουρλή
Α.Ε. Πάτ
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Α.Π.Σ. Π
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Αχαϊκή
-
27-04/ 11η
Διαγόρας
ΠΕΙΡΟΣ Ι
-
27-04/ 12η
Άτλας 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
-
27-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. Αρό
-
27-04/ 12η
Απόλλων
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Άτλας
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
25-04/ 12η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ3
1 -
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας3
1 -
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 22
7
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
28-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
27-04/ 12η
Πήγασος
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Αχαϊκή 2
-
27-04/ 12η
Θύελλα Π
Αρόη 3
-
27-04/ 12η
Άβυθος
Α.Ο. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Αστέρας
-
27-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
26-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
26-04/ 12η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Θύελλα Α
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος0
0 -
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή0
0 -
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ0
0
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο
-
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
ΑΕ Αρόης
-
27-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Α.Ε. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
Λύκοι Δι
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Άβυθος 2
Αιγίου Α
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 11
0 -
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος1
1 -
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή1
0 -
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
02-05/ 13η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α
-
01-05/ 7η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
-
24-04/ 13η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ2
1 -
24-04/ 13η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ4
0 -
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π2
0 -
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ0
0 -
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π2
1
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 1
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ0
0 -
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΣΤΙΣ 11 & 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
- Ενημερώθηκε: 9 Νοεμβρίου 2017
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΣΑΓΑΙΪΚΩΝ 11/11/2017 11:00πμ Εθνικός Σαγιαιϊκων Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η 2014 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΗΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ
ΡΟΔΙΑΣ 11/11/2017 11:45πμ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Π.Α.Ε. Θύελλα Αιγίου ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
ΑΓΥΙΑΣ 12/11/2017 17:45μμ Κ.Δαβουρλής 92 Α.Ο. Ακράτα ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΙΡΑΙ ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ 12/11/2017 11:30πμ ΔΟΞΑ Χαλανδρίτσας ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Ζαρουχλεϊκων ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ
ΤΕΜΕΝΗΣ 11/11/2017 11:00πμ ΘΥΕΛΛΑ Αιγίου Κ.Δαβουρλής 92 3 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΠΑΡΔΑΛΗΣ
ΡΙΟΥ 11/11/2017 11:00πμ ΑΕΤΟΣ Ρίου ΑΙΟΛΟΣ Αγυϊάς ΠΑΠΠΑΣ ΜΠΛΙΚΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Κ.ΖΑΡΡΑΣ 11/11/2017 09:30πμ Α.Ο Δίας – Πήγασος Μπεγ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Βραχνεϊκων ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
Κ.ΖΑΡΡΑΣ 11/11/2017 13:00μμ Α.Ο Δίας 2 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ
Α.ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ 11/11/2017 10:30πμ Αχαϊκός Α.Ο. ΠΑ.ΝΑ.Χ.Α.Ι.ΚΗ 2014 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΑΡΔΑΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑΣ 11/11/2017 10:30πμ Θύελλα-Ωλενιακός 2 Πήγασος- Αχιλέας ΒΑΒΙΛΗΣ ΜΠΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ Π.
Κ.ΖΑΡΡΑΣ 11/11/2017 11:15πμ ΑΟ Δίας 3 ΑΕ Πάτρα 2005 3 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ
Α.ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ 11/11/2017 12:15μμ Ίκαρος Πετρωτού Κ.Δαβουρλής 2 ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΚΑΡΔΑΤΟΣ
ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 11/11/2017 11:00πμ Κεραυνός Αγ. Βασιλείου Α.Ε.Πάτρα 2ΟΟ5 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΡΑΛΛΗΣ Χ. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 11/11/2017 17:30πμ ΝΙΚΗ Προαστείου ΘΥΕΛΛΑ – Ωλενιακός ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Π. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΥΙΑΣ 12/11/2017 20:00μμ ΠΑ.ΝΑ.ΧΑ.Ι.ΚΗ. 2 ΦΛΟΓΑ Ροδιάς ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΛΙΣΣΟΥ 12/11/2017 10:00πμ Πρωτέας Α.Ο. Άτλας Α.Ο ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΡΑΛΙΑΣ 12/11/2017 13:00μμ Δόξα Παραλίας Α.Ο. Πανμοβριακός ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ
ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 12/11/2017 18:30μμ Ακάδημος-Νίκη Θησέας-Αστέρας ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ 11/11/2017 10:00πμ Ατρόμητος Ζαρ. Διαγόρας 2010 2 ΦΩΚΑΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 11/11/2017 12:15μμ Α.Ε. Πάτρα 2005 3 Ίκαρος Πετρωτού ΚΑΔΔΑΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ROSSONERI 11/11/2017 10:00πμ Δαβουρλής Κ.92 4 Δίας 6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΟΥ 5Χ5 11/11/2017 13:15πμ Παναχαϊκος Α.Ο. Δίας 4 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ΡΟΔΙΑΣ 11/11/2017 09:00πμ Απόλλων – Λύκοι Φλόγα Ροδιάς ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ΤΕΜΕΝΗΣ 5Χ5 11/11/2017 11:30πμ Αστέρας Τέμενης Α.Ο. Ακράτα ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 12/11/2017 10:00πμ Ακάδημος-Νικη Α.Ε. Αρόη 2 ΤΡΙΓΚΑΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ROSSONERI 12/11/2017 10:00πμ Δαβουρλής Κ.92 3 Α.Ο. Δίας 3 ΤΣΟΥΤΣΗΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
NTA LOYZ 12/11/2017 10:30πμ Δόξα Παραλίας Θύελλα Πατρών 2 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 12/11/2017 09:45πμ Α.Ε. Πάτρα 2005 4 Θησέας ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ROSSONERI 12/11/2017 11:15πμ Παναχαϊκή 2014 3 Αετός Ρίου ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ΠΕΤΡΩΤΟΥ 5Χ5 12/11/2017 11:30πμ Ίκαρος Πετρωτού 3 Πήγασος-Αχιλέας ΤΣΟΥΡΑΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ΘΥΕΛΛΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 5Χ5 12/11/2017 10:30πμ Θύελλα Αιγίου 2 Αναγεννηση – Αίας ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 12/11/2017 10:30πμ Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 Αχιλέας Καμαρών ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
- Ενημέρωση σχετικά με προπονητές τμημάτων υποδομών ΝΕΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ, ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 27/11/2023
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Συγκέντρωση υπευθύνων ακαδημιών – Πέμπτη 16/11/2023
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
Καλούνται την Δευτέρα 5/2/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 22/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 15/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 8/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 8/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
Καλούνται την Δευτέρα 4/12/2023 οι κάτωθι...