-
01-05/ 2η
Άρης Πατ
Παναχαϊκ
-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι
-
27-04/ 10η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
27-04/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο
-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων2
0 -
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ3
0 -
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας4
3 -
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π4
1 -
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 20
3 -
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή6
0 -
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ10
2 -
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ3
1 -
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο2
2 -
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός1
3
PreviousNext
-
02-05/ 12η
Δαβουρλή
Α.Ε. Πάτ
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Αχαϊκή
-
27-04/ 11η
Διαγόρας
ΠΕΙΡΟΣ Ι
-
27-04/ 12η
Άτλας 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
-
27-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. Αρό
-
27-04/ 12η
Απόλλων
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Άτλας
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
25-04/ 12η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ3
1 -
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας3
1 -
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 22
7 -
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ3
1
PreviousNext
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
28-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
27-04/ 12η
Πήγασος
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Αχαϊκή 2
-
27-04/ 12η
Θύελλα Π
Αρόη 3
-
27-04/ 12η
Άβυθος
Α.Ο. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Αστέρας
-
27-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
26-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
26-04/ 12η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Θύελλα Α
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος0
0 -
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή0
0 -
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ0
0
PreviousNext
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο
-
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
ΑΕ Αρόης
-
27-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Α.Ε. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
Λύκοι Δι
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Άβυθος 2
Αιγίου Α
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 11
0 -
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος1
1 -
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή1
0 -
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
PreviousNext
-
02-05/ 13η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α
-
01-05/ 7η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
-
24-04/ 13η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ2
1 -
24-04/ 13η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ4
0 -
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π2
0 -
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ0
0 -
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π2
1
PreviousNext
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 1
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ0
0 -
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αγώνες Πρωταθλημάτων Υποδομών
- Ενημερώθηκε: 20 Μαρτίου 2018
Σας ενημερώνουμε ότι την Κυριακή 25/3/2018 οι αγώνες των Πρωταθλημάτων Υποδομών δεν θα διεξαχθούν λόγω Εθνικής εορτής. Οι αγώνες αυτοί θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή και το Σάββατο 23 και 24/3/2018.
← Προηγούμενο Άρθρο Αλλαγή στις αναβολές αγώνων του Σαββάτου
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 27/11/2023
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Συγκέντρωση υπευθύνων ακαδημιών – Πέμπτη 16/11/2023
- Αποστολή Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 για φιλικούς αγώνες στην Κόρινθο με τις Μ.Ο. Ε.Π.Σ. Κορίνθου – Πέμπτη 30/11/2023
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
Καλούνται την Δευτέρα 5/2/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 22/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 15/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 8/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 8/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
Καλούνται την Δευτέρα 4/12/2023 οι κάτωθι...