Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/10 08:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/10 11:00 Αετός Ρίου 0-8 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/10 12:00 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 2-1 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 31/10 15:30 Δαβουρλής K. 92 8-1 Αετός Ρίου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 14/11 10:30 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 3-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/11 11:00 Φλόγα Ρόδιας 4-3 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/11 11:30 Αετός Ρίου 2-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/11 12:00 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 7-0 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 28/11 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 6-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-4 Δίας - Αχαϊός διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/12 09:30 Δίας - Αχαϊός 1-2 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/12 12:30 Δαβουρλής K. 92 4-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/01 11:30 Δίας - Αχαϊός 3-1 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/01 17:30 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/01 10:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-6 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/01 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/01 12:30 Δαβουρλής K. 92 1-2 Δίας - Αχαϊός διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 06/02 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 0-6 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/02 11:30 Αετός Ρίου 1-6 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/02 13:00 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 3-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/02 09:30 Φλόγα Ρόδιας 4-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/02 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-1 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/02 12:00 Αετός Ρίου 0-4 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές