Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (Όμιλος Elite) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Παναχαϊκή 3-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/10 13:00 Δαβουρλής Κ. ' 92 4-0 Νίκη Προαστείου - Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/10 20:30 Πανιώνιος - Αχιλλέας 1-3 Άρης Πατρών/Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/12 10:30 Άτλας 2-1 Πάτρα 2005 Α.Ε. διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/12 23:59 Πάτρα 2005 Α.Ε. 3-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/11 14:00 Νίκη Προαστείου - Αργυρά 0-4 Άτλας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/11 18:00 Δαβουρλής Κ. ' 92 3-0 Πανιώνιος - Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 01/05 16:30 Άρης Πατρών/Πετεινοί 3-1 Παναχαϊκή διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος - Αχιλλέας 3-0 Παναχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/11 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Νίκη Προαστείου - Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 26/11 17:30 Άτλας 1-1 Δαβουρλής Κ. ' 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/01 14:30 Πάτρα 2005 Α.Ε. 0-1 Άρης Πατρών/Πετεινοί διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/12 09:30 Άρης Πατρών/Πετεινοί 2-0 Νίκη Προαστείου - Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/12 10:00 Παναχαϊκή 0-6 Πάτρα 2005 Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 09/12 10:00 Άτλας 0-0 Πανιώνιος - Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/12 18:30 Δαβουρλής Κ. ' 92 2-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου - Αργυρά 3-0 Παναχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/01 10:00 Πανιώνιος - Αχιλλέας 2-2 Πάτρα 2005 Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/03 12:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-2 Άτλας διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 09/05 19:00 Άρης Πατρών/Πετεινοί 0-3 Δαβουρλής Κ. ' 92 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/01 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-0 Πανιώνιος - Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/01 10:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 5-1 Νίκη Προαστείου - Αργυρά διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/01 10:15 Άτλας 0-1 Άρης Πατρών/Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/01 12:00 Παναχαϊκή 0-3 Δαβουρλής Κ. ' 92 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/02 10:00 Δαβουρλής Κ. ' 92 2-1 Πάτρα 2005 Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 04/02 10:00 Παναχαϊκή 1-3 Άτλας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/02 13:00 Νίκη Προαστείου - Αργυρά 1-1 Πανιώνιος - Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 17/04 21:00 Άρης Πατρών/Πετεινοί 1-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/02 10:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 0-2 Άτλας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/02 19:00 Νίκη Προαστείου - Αργυρά 0-0 Δαβουρλής Κ. ' 92 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/02 17:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-1 Παναχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 14/03 21:00 Άρης Πατρών/Πετεινοί 1-1 Πανιώνιος - Αχιλλέας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 02/03 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Πάτρα 2005 Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 03/03 10:00 Άτλας 5-1 Νίκη Προαστείου - Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/03 19:00 Πανιώνιος - Αχιλλέας 1-1 Δαβουρλής Κ. ' 92 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/03 15:00 Παναχαϊκή 1-0 Άρης Πατρών/Πετεινοί διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/03 13:15 Νίκη Προαστείου - Αργυρά 0-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/03 19:30 Δαβουρλής Κ. ' 92 1-2 Άτλας διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 27/03 21:00 Άρης Πατρών/Πετεινοί 1-0 Πάτρα 2005 Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/04 19:30 Παναχαϊκή 3-2 Πανιώνιος - Αχιλλέας διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 31/12 23:59 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-3 Δαβουρλής Κ. ' 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/04 09:30 Πάτρα 2005 Α.Ε. 3-5 Παναχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/04 10:00 Πανιώνιος - Αχιλλέας 0-1 Άτλας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/04 13:00 Νίκη Προαστείου - Αργυρά 0-1 Άρης Πατρών/Πετεινοί διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/12 23:59 Άτλας 3-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαϊκή - Νίκη Προαστείου - Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/04 09:30 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2-2 Πανιώνιος - Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/04 19:30 Δαβουρλής Κ. ' 92 3-0 Άρης Πατρών/Πετεινοί διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. ' 92 - Παναχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/05 13:15 Νίκη Προαστείου - Αργυρά 0-1 Πάτρα 2005 Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/05 19:30 Πανιώνιος - Αχιλλέας - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 14/05 21:00 Άρης Πατρών/Πετεινοί 1-0 Άτλας διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος - Αχιλλέας - Νίκη Προαστείου - Αργυρά διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Άρης Πατρών/Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πάτρα 2005 Α.Ε. - Δαβουρλής Κ. ' 92 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας - Παναχαϊκή διαιτητές