Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (Όμιλος Β') - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 29/10 12:00 Δόξα Παραλίας 0-3 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 29/10 15:30 Αετός Ρίου 7-1 Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 02/11 15:00 Πάτραι 0-0 Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 07/11 15:30 Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας 5-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/11 09:30 Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός 10-1 Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/11 11:15 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3-0 Πάτραι διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 12/11 15:30 Δόξα Παραλίας 3-0 Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 12/11 16:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-5 Αετός Ρίου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 26/11 10:00 Πάτραι 1-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 26/11 11:30 Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας 3-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών 01/12 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός 3-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/12 12:00 Δαβουρλής Κ.92 2 0-4 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 10/12 12:15 Δόξα Παραλίας 4-0 Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 10/12 17:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-3 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/12 09:30 Αετός Ρίου 0-10 Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 23/12 10:00 Πάτραι 2-3 Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 04/01 11:30 Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας 1-7 Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/01 12:00 Δαβουρλής Κ.92 2 1-2 Πάτραι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 07/01 11:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/01 10:00 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2-0 Αετός Ρίου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/01 11:45 Αετός Ρίου 1-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 21/01 16:00 Δαβουρλής Κ.92 2 5-3 Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών 23/01 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός 1-2 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 26/01 15:00 Πάτραι 4-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Διαγόρας Βραχνεΐκων - Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 02/02 16:00 Δόξα Παραλίας 3-1 Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/02 10:30 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 5-2 Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/02 10:00 Αετός Ρίου 0-1 Πάτραι διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός - Πάτραι διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/02 16:30 Δαβουρλής Κ.92 2 4-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 17/02 10:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-4 Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/02 09:45 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 02/03 12:00 Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας 3-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/03 12:30 Δαβουρλής Κ.92 2 0-4 Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/03 13:30 Αετός Ρίου 3-5 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 05/03 15:00 Πάτραι 0-4 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Διαγόρας Βραχνεΐκων - Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/03 11:45 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 9-0 Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/03 12:30 Αετός Ρίου 5-3 Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 24/03 11:00 Δόξα Παραλίας 3-3 Πάτραι διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/04 10:00 Δαβουρλής Κ.92 2 - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/04 10:30 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 8-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 13/04 10:00 Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας 0-1 Πάτραι διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός - Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 20/04 12:00 Πάτραι - Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 21/04 11:00 Δόξα Παραλίας - Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Παραλίας - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Διαγόρας Βραχνεΐκων - Πάτραι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου - Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας - Δαβουρλής Κ.92 2 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου/Θησέας - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ.92 2 - Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πάτραι - Αετός Ρίου διαιτητές