Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (Όμιλος Γ') - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/10 10:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/11 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-0 Ολυμπιακός Πατρών - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/11 15:00 Νίκη Προαστείου 2 4-3 Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/12 16:30 Δίας - Ερμής Σαραβαλίου 2 2-5 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 11/11 10:30 Α.Ε. Αρόης 5-0 Ολυμπιακός Πατρών - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/11 11:00 Ίκαρος Πετρωτού 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 11/11 12:00 Άτλας 2 5-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/11 13:00 Δίας - Ερμής Σαραβαλίου 2 3-9 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 2 - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 02/12 10:00 Ολυμπιακός Πατρών - Πάτρα 2005 2-5 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/12 13:15 Πήγασος Μπεγουλακίου 5-4 Δίας - Ερμής Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 09/03 10:00 Α.Ε. Αρόης 0-2 Άτλας 2 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/12 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/12 11:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-1 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 09/12 12:00 Άτλας 2 7-2 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/12 12:15 Δίας - Ερμής Σαραβαλίου 2 3-4 Ολυμπιακός Πατρών - Πάτρα 2005 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Πατρών - Πάτρα 2005 - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ίκαρος Πετρωτού - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/01 11:00 Νίκη Προαστείου 2 1-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/01 15:15 Άτλας 2 3-1 Δίας - Ερμής Σαραβαλίου 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 20/01 10:00 Α.Ε. Αρόης 2-4 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 20/01 12:00 Ολυμπιακός Πατρών - Πάτρα 2005 4-2 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/01 12:15 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-5 Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/01 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-1 Δίας - Ερμής Σαραβαλίου 2 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/02 09:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 5-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 03/02 12:00 Άτλας 2 - Ολυμπιακός Πατρών - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/02 12:30 Ίκαρος Πετρωτού 3-2 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/02 12:30 Δίας - Ερμής Σαραβαλίου 2 5-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 17/02 10:00 Α.Ε. Αρόης 3-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 17/02 12:00 Ολυμπιακός Πατρών - Πάτρα 2005 1-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/02 12:30 Άτλας 2 9-1 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/02 13:00 Ίκαρος Πετρωτού 1-2 Δίας - Ερμής Σαραβαλίου 2 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/03 10:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-2 Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/03 12:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 4-5 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 02/03 12:00 Ολυμπιακός Πατρών - Πάτρα 2005 2-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/03 13:30 Νίκη Προαστείου 2 1-4 Δίας - Ερμής Σαραβαλίου 2 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 23/03 09:45 Άτλας 2 8-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/03 10:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 7-0 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/03 12:00 Ίκαρος Πετρωτού 7-2 Ολυμπιακός Πατρών - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/03 13:30 Δίας - Ερμής Σαραβαλίου 2 0-6 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/04 12:30 Ίκαρος Πετρωτού 2-4 Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 06/04 13:30 Ολυμπιακός Πατρών - Πάτρα 2005 4-3 Δίας - Ερμής Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/04 18:00 Νίκη Προαστείου 2 0-5 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 20/04 10:00 Α.Ε. Αρόης - Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/04 11:00 Πήγασος Μπεγουλακίου - Ολυμπιακός Πατρών - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/04 13:30 Δίας - Ερμής Σαραβαλίου 2 0-3 Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/04 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας - Ερμής Σαραβαλίου 2 - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 2 - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ίκαρος Πετρωτού - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 2 - Ολυμπιακός Πατρών - Πάτρα 2005 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 2 - Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Πατρών - Πάτρα 2005 - Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Δίας - Ερμής Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Μπεγουλακίου - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές