Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (Όμιλος Β') - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Ίκαρος Πετρωτού 1 0-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 11/11 11:30 Άτλας 2 0-0 Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 12/11 16:45 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2 0-0 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 12/11 17:45 Παναχαϊκή 2014 1 0-0 ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 26/11 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-0 Ίκαρος Πετρωτού 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 26/11 12:15 Αίολος Αγυιάς 0-0 ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 26/11 17:15 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2 0-0 Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/12 13:00 Πήγασος 1 0-0 Παναχαϊκή 2014 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 10/12 12:00 Αίολος Αγυιάς 0-0 Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 10/12 12:30 Ίκαρος Πετρωτού 1 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 16/12 10:00 Άτλας 2 0-0 Παναχαϊκή 2014 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 16/12 10:30 ΑΕ Πάτρα 2005 2 0-0 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 07/01 11:00 Παναχαϊκή 2014 1 0-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/01 11:30 Πήγασος 1 0-0 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 12/01 15:45 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2 0-0 ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 14/01 12:00 Ίκαρος Πετρωτού 1 0-0 Άτλας 2 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 21/01 10:00 Άτλας 2 0-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 21/01 11:15 ΑΕ Πάτρα 2005 2 0-0 Ίκαρος Πετρωτού 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 21/01 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-0 Παναχαϊκή 2014 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/01 11:30 Πήγασος 1 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 03/02 12:30 Παναχαϊκή 2014 1 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 04/02 10:00 ΑΕ Πάτρα 2005 2 0-0 Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 04/02 10:30 Ίκαρος Πετρωτού 1 0-0 Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 04/02 11:15 Αίολος Αγυιάς 0-0 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 16/02 16:30 Παναχαϊκή 2014 1 0-0 Ίκαρος Πετρωτού 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/02 12:15 Πήγασος 1 0-0 ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 17/02 16:00 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2 0-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 18/02 16:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-0 Άτλας 2 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 02/03 16:00 Αίολος Αγυιάς 0-0 Ίκαρος Πετρωτού 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 03/03 10:00 ΑΕ Πάτρα 2005 2 0-0 Παναχαϊκή 2014 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/03 10:00 Πήγασος 1 0-0 Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/03 11:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 24/03 10:00 Παναχαϊκή 2014 1 0-0 Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 24/03 10:30 Ίκαρος Πετρωτού 1 0-0 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 24/03 11:30 ΑΕ Πάτρα 2005 2 0-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 24/03 12:30 Άτλας 2 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 06/04 12:00 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2 0-0 Ίκαρος Πετρωτού 1 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 06/04 19:15 Παναχαϊκή 2014 1 0-0 Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 07/04 09:45 Πήγασος 1 0-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 07/04 11:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-0 ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 20/04 11:15 ΑΕ Πάτρα 2005 2 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 21/04 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-0 Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 21/04 11:00 Αίολος Αγυιάς 0-0 Παναχαϊκή 2014 1 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 21/04 12:00 Άτλας 2 0-0 Ίκαρος Πετρωτού 1 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 11/05 17:00 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2 0-0 Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 12/05 10:00 Ίκαρος Πετρωτού 1 0-0 ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 12/05 11:00 Αίολος Αγυιάς 0-0 Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 18/05 10:00 Παναχαϊκή 2014 1 0-0 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. 92 2 - Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 24/05 17:00 Άτλας 2 0-0 ΑΕ Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 25/05 17:30 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2 0-0 Παναχαϊκή 2014 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 25/05 17:45 Πήγασος 1 - Ίκαρος Πετρωτού 1 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 2 - Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Πάτρα 2005 2 - Πήγασος 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αίολος Αγυιάς - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ίκαρος Πετρωτού 1 - Παναχαϊκή 2014 1 διαιτητές