-
01-05/ 2η
Άρης Πατ
Παναχαϊκ
-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι0
0 -
27-04/ 10η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο3
2 -
27-04/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο
PreviousNext
-
09-05/ 12η
Δαβουρλή
Α.Ε. Πάτ
-
08-05/ 12η
ΠΕΙΡΟΣ Ι
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Α.Π.Σ. Π
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Αχαϊκή4
2 -
27-04/ 11η
Διαγόρας
ΠΕΙΡΟΣ Ι
-
27-04/ 12η
Άτλας 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
-
27-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. Αρό
-
27-04/ 12η
Απόλλων
ΑΠΟΛΛΩΝ4
2 -
27-04/ 12η
Άτλας
ΝΙΚΗ ΠΡΟ6
0 -
25-04/ 12η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Παναχαϊκ5
0
PreviousNext
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
28-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
27-04/ 12η
Πήγασος
Δίας/Ερμ0
0 -
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Αχαϊκή 2
-
27-04/ 12η
Θύελλα Π
Αρόη 3
-
27-04/ 12η
Άβυθος
Α.Ο. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Αστέρας
-
27-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
26-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
26-04/ 12η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Θύελλα Α
PreviousNext
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο0
0 -
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
ΑΕ Αρόης0
0 -
27-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Α.Ε. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
Λύκοι Δι
ΑΠΟΛΛΩΝ0
0 -
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δίας/Ερμ0
0 -
27-04/ 12η
Άβυθος 2
Αιγίου Α
PreviousNext
-
02-05/ 13η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α3
2 -
01-05/ 7η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
PreviousNext
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 1
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Πρόγραμμα
Νεων (U20) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Σαγεΐκων | 11/02 | 11:00 | Εθνικός Σαγεΐκων | 2-4 | Θύελλα Αιγίου |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Τέμενης | 03/01 | 11:00 | Αστέρας/Εθνικός Αιγίου | - | ΑΤΛΑΣ Α.Σ. |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Αγυιάς | 07/03 | 18:00 | ΠΗΓΑΣΟΣ | - | Εθνικός Σαγεΐκων |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Τέμενης | 23/12 | 11:00 | Αστέρας/Εθνικός Αιγίου | 1-5 | Νίκη Προαστείου/Αργυρά |
6η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Άτλαντα | 05/01 | 11:00 | ΑΤΛΑΣ Α.Σ. | 0-8 | Παναιγιάλειος Π.Α.Ε. | ||||
Δαβουρλή | 06/01 | 10:00 | Κ. Δαβουρλής 92 | 2-1 | Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η 2014 |
7η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Αγυιάς | 20/01 | 18:00 | Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η 2014 | 0-4 | Θύελλα Αιγίου | ||||
Νίκης Προαστίου | 21/01 | 18:00 | ΠΗΓΑΣΟΣ | 1-2 | Κ. Δαβουρλής 92 | ||||
Νίκης Προαστίου | 23/01 | 18:00 | Παναιγιάλειος Π.Α.Ε. | 3-1 | Νίκη Προαστείου/Αργυρά | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 24/01 | 16:00 | ΑΤΛΑΣ Α.Σ. | 1-3 | ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ | ||||
Σαγεΐκων | 17/02 | 11:00 | Εθνικός Σαγεΐκων | - | Αστέρας/Εθνικός Αιγίου |
8η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Τέμενης | 03/02 | 10:00 | Παναιγιάλειος Π.Α.Ε. | 5-0 | Εθνικός Σαγεΐκων | ||||
Αγυιάς | 04/02 | 18:00 | Κ. Δαβουρλής 92 | 2-0 | ΑΤΛΑΣ Α.Σ. | ||||
Νίκης Προαστίου | 17/02 | 12:00 | Νίκη Προαστείου/Αργυρά | - | ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ |
9η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 25/02 | 11:00 | ΑΤΛΑΣ Α.Σ. | 1-7 | Θύελλα Αιγίου | ||||
Νίκης Προαστίου | 25/02 | 13:00 | Νίκη Προαστείου/Αργυρά | 0-2 | Κ. Δαβουρλής 92 | ||||
Αγυιάς | 25/02 | 18:00 | Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η 2014 | 1-4 | ΠΗΓΑΣΟΣ |
14η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ακράτας | 01/01 | 02:00 | ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ | - | Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η 2014 |
18η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Σαγεΐκων | 18/03 | 11:00 | Εθνικός Σαγεΐκων | - | ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ | ||||
Τέμενης | 24/03 | 12:00 | Θύελλα Αιγίου | - | ΑΤΛΑΣ Α.Σ. |
Copyright © 2015 Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας. Κατασκευή και Υποστήριξη icecube