Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Νεων (ΟΜΙΛΟΣ Β) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/10 11:00 Νίκη Προαστείου/Αργυρά 3-2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/10 10:00 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2-1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/10 18:30 Δαβουρλής Κ. 92 10-0 ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 24/10 15:00 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ 0-3 Θύελλα Αιγίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/11 11:15 ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 1-3 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 05/11 17:15 Θύελλα Αιγίου 2-0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/11 17:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 1-3 Νίκη Προαστείου/Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/11 18:00 Δαβουρλής Κ. 92 1-5 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/11 17:15 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 4-4 ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 19/11 17:30 Θύελλα Αιγίου 3-2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/11 19:00 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ 2-0 Δαβουρλής Κ. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/12 18:00 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2-1 Νίκη Προαστείου/Αργυρά διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/12 11:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 6-0 ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/12 13:00 Νίκη Προαστείου/Αργυρά 0-3 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/12 18:00 Δαβουρλής Κ. 92 7-1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/01 15:00 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ 2-0 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/12 09:45 ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 0-5 Νίκη Προαστείου/Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/12 18:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 1-2 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 29/12 15:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 1-0 Δαβουρλής Κ. 92 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 31/12 23:59 Θύελλα Αιγίου 3-0 ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/01 17:45 Νίκη Προαστείου/Αργυρά 1-4 Δαβουρλής Κ. 92 διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 14/01 20:00 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ 2-1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/01 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 1-3 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/01 15:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 7-0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/01 16:30 Δαβουρλής Κ. 92 2-2 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 30/01 15:00 ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 0-1 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/04 19:00 Νίκη Προαστείου/Αργυρά - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/02 18:00 ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 0-6 Δαβουρλής Κ. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/02 18:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ - Νίκη Προαστείου/Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 14/02 16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ 1-0 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 18/02 18:30 Θύελλα Αιγίου 0-1 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Δαβουρλής Κ. 92 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/02 10:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 1-5 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/02 19:00 Νίκη Προαστείου/Αργυρά 1-1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 27/02 15:00 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ 2-0 ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου/Αργυρά - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 31/12 23:59 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/03 12:30 ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 3-1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/03 19:00 Δαβουρλής Κ. 92 5-0 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/03 11:30 ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 1-0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 31/03 12:15 Θύελλα Αιγίου 1-0 Νίκη Προαστείου/Αργυρά διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 31/03 19:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 0-6 Δαβουρλής Κ. 92 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/04 15:00 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/04 20:00 Νίκη Προαστείου/Αργυρά - ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/04 19:30 Δαβουρλής Κ. 92 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/04 15:00 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ 8-1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. 92 - Νίκη Προαστείου/Αργυρά διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ - Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου - Δαβουρλής Κ. 92 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Νίκη Προαστείου/Αργυρά διαιτητές