-
01-05/ 2η
Άρης Πατ
Παναχαϊκ
-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι0
0 -
27-04/ 10η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο3
2 -
27-04/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο
PreviousNext
-
09-05/ 12η
Δαβουρλή
Α.Ε. Πάτ
-
08-05/ 12η
ΠΕΙΡΟΣ Ι
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Α.Π.Σ. Π
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Αχαϊκή4
2 -
27-04/ 11η
Διαγόρας
ΠΕΙΡΟΣ Ι
-
27-04/ 12η
Άτλας 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
-
27-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. Αρό
-
27-04/ 12η
Απόλλων
ΑΠΟΛΛΩΝ4
2 -
27-04/ 12η
Άτλας
ΝΙΚΗ ΠΡΟ6
0 -
25-04/ 12η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Παναχαϊκ5
0
PreviousNext
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
28-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
27-04/ 12η
Πήγασος
Δίας/Ερμ0
0 -
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Αχαϊκή 2
-
27-04/ 12η
Θύελλα Π
Αρόη 3
-
27-04/ 12η
Άβυθος
Α.Ο. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Αστέρας
-
27-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
26-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
26-04/ 12η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Θύελλα Α
PreviousNext
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο0
0 -
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
ΑΕ Αρόης0
0 -
27-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Α.Ε. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
Λύκοι Δι
ΑΠΟΛΛΩΝ0
0 -
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δίας/Ερμ0
0 -
27-04/ 12η
Άβυθος 2
Αιγίου Α
PreviousNext
-
02-05/ 13η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α3
2 -
01-05/ 7η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
PreviousNext
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 1
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Πρόγραμμα
Κύπελλο (Γ) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
3ος Γύρος | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Καμαρών | 18/12 | 14:30 | Παναιγιάλειος | 3-0 | Ηρακλής Πατρών | ||||
Χαλανδρίτσας | 18/12 | 14:30 | Σταροχώρι | 0-2 | Αιγείρας Ακράτας ΑΕ | ||||
Άνω Αλισσού | 18/12 | 14:30 | Λέων Αλισσού | 6-1 | Αστραπή Ψαροφαΐου | ||||
Πετρωτού | 18/12 | 14:30 | Ικαρος Πετρωτού | 1-3 | Αχαΐκή | ||||
Αγυιάς | 18/12 | 15:00 | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | 1-0 | Παναχαϊκή Γ.Ε. Πατρών | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 18/12 | 18:30 | Πάτραι Α.Π.Σ. | 0-3 | Δόξα Παραλίας | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 28/12 | 17:30 | Άρης Πατρών | 3-2 | Αναγέννηση Πατρών | ||||
Δημοτικό Στ. Αιγίου | 05/01 | 14:30 | Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου | 5-6 | Δίας Σαραβαλίου |