-
01-05/ 2η
Άρης Πατ
Παναχαϊκ
-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι0
0 -
27-04/ 10η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο3
2 -
27-04/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο
PreviousNext
-
02-05/ 12η
Δαβουρλή
Α.Ε. Πάτ
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Α.Π.Σ. Π
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Αχαϊκή4
2 -
27-04/ 11η
Διαγόρας
ΠΕΙΡΟΣ Ι
-
27-04/ 12η
Άτλας 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
-
27-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. Αρό
-
27-04/ 12η
Απόλλων
ΑΠΟΛΛΩΝ4
2 -
27-04/ 12η
Άτλας
ΝΙΚΗ ΠΡΟ6
0 -
25-04/ 12η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Παναχαϊκ5
0
PreviousNext
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
28-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
27-04/ 12η
Πήγασος
Δίας/Ερμ0
0 -
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Αχαϊκή 2
-
27-04/ 12η
Θύελλα Π
Αρόη 3
-
27-04/ 12η
Άβυθος
Α.Ο. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Αστέρας
-
27-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
26-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
26-04/ 12η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Θύελλα Α
PreviousNext
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο0
0 -
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
ΑΕ Αρόης0
0 -
27-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Α.Ε. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
Λύκοι Δι
ΑΠΟΛΛΩΝ0
0 -
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δίας/Ερμ0
0 -
27-04/ 12η
Άβυθος 2
Αιγίου Α
PreviousNext
-
02-05/ 13η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α
-
01-05/ 7η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
-
24-04/ 13η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ2
1 -
24-04/ 13η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ4
0
PreviousNext
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 1
PreviousNext
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Αναμέτρηση
Αναμέτρηση
0 | - | 3 | ||
Λιμνοχώρι | Διαγόρας Βραχνεΐκων |
Α' κατηγορία - - 1η αγωνιστική | |
---|---|
24-09-2016 - 16:00 | |
Λιμνοχωρίου | |
ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | |
ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ |
Το Φιλμ της Αναμέτρησης
Δείτε Ακόμα
Λιμνοχώρι | Διαγόρας Βραχνεΐκων |
---|
Αρχική Σύνθεση | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
ΜΟΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1 | ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ||||||||||
ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 2 | ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 75 | |||||||||
55 | ΜΠΑΚΟΥΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | 3 | ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | |||||||||
ΣΕΡΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 4 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | 50,84(αυτ) | |||||||||
ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ | 5 | ΔΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ||||||||||
45 | ΣΕΡΜΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | 6 | ΤΡΙΓΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | 85 | ||||||||
ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | 7 | ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | 72 | |||||||||
ΝΙΦΟΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 8 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ||||||||||
ΛΑΖΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | 9 | ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||||||||||
ΣΧΟΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 10 | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ||||||||||
45 | ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 11 | ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 88 |
Αναπληρωματικοί | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1 | ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ||||||||||
45 | ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 2 | ΛΕΓΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | 85 | ||||||||
45 | ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 3 | ΜΑΝΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | 75 | ||||||||
ΜΑΡΓΑΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 4 | ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | ||||||||||
55 | ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 5 | ΤΣΙΜΠΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | |||||||||
Χωρίς Συμμετοχή | 6 | ΜΠΟΥΛΜΠΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 88 |