-
01-05/ 2η
Άρης Πατ
Παναχαϊκ
-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι0
0 -
27-04/ 10η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
27-04/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο
-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων2
0 -
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ3
0 -
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας4
3 -
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π4
1 -
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 20
3 -
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή6
0 -
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ10
2 -
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ3
1 -
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο2
2
-
02-05/ 12η
Δαβουρλή
Α.Ε. Πάτ
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Α.Π.Σ. Π
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Αχαϊκή4
2 -
27-04/ 11η
Διαγόρας
ΠΕΙΡΟΣ Ι
-
27-04/ 12η
Άτλας 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
-
27-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. Αρό
-
27-04/ 12η
Απόλλων
ΑΠΟΛΛΩΝ4
2 -
27-04/ 12η
Άτλας
ΝΙΚΗ ΠΡΟ6
0 -
25-04/ 12η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Παναχαϊκ5
0 -
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ3
1 -
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας3
1 -
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 22
7
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
28-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
27-04/ 12η
Πήγασος
Δίας/Ερμ0
0 -
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Αχαϊκή 2
-
27-04/ 12η
Θύελλα Π
Αρόη 3
-
27-04/ 12η
Άβυθος
Α.Ο. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Αστέρας
-
27-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
26-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
26-04/ 12η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Θύελλα Α
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος0
0 -
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ0
0 -
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή0
0 -
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ0
0
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο
-
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
ΑΕ Αρόης
-
27-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Λύκοι Δι
ΑΠΟΛΛΩΝ1
0 -
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Α.Ε. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Άβυθος 2
Αιγίου Α
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 11
0 -
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος1
1 -
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή1
0 -
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
02-05/ 13η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α
-
01-05/ 7η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
-
24-04/ 13η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ2
1 -
24-04/ 13η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ4
0 -
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π2
0 -
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ0
0
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 1
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ0
0 -
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 2ος Όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Έδρα: | |
Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 2ος Όμιλος |
ΣτατιστικάΟμάδας |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
15-10-2017
09:30
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Α.Ε.Κ. Πατρών
-
Προοδευτική Πατρών
1 - 0
2
21-10-2017
15:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Προοδευτική Πατρών
-
Σπάρτακος
1 - 0
3
29-10-2017
12:30
Ρίου
Προοδευτική Πατρών
-
Λύκοι Αιγιάλειας
3 - 0
4
05-11-2017
12:30
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Αρόης Α.Ε.
-
Προοδευτική Πατρών
1 - 2
5
12-11-2017
10:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Προοδευτική Πατρών
-
Παναχαϊκός
0 - 1
6
18-11-2017
15:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Περιβόλα
-
Προοδευτική Πατρών
2 - 2
7
26-11-2017
10:00
Αγυιάς
Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018
-
Προοδευτική Πατρών
1 - 2
8
03-12-2017
15:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Προοδευτική Πατρών
-
Κεραυνός Σελιανιτίκων
0 - 2
10
17-12-2017
10:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Προοδευτική Πατρών
-
Άνω Καστρίτσι
1 - 3
11
07-01-2018
12:30
Ροδιάς
Δόξα Ελαιώνος
-
Προοδευτική Πατρών
1 - 0
12
14-01-2018
10:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Προοδευτική Πατρών
-
Α.Ε.Κ. Πατρών
1 - 2
13
21-01-2018
10:00
Αγυιάς
Σπάρτακος
-
Προοδευτική Πατρών
0 - 2
14
28-01-2018
12:30
Ροδιάς
Λύκοι Αιγιάλειας
-
Προοδευτική Πατρών
0 - 3 15
15-02-2018
18:00
Ντα Λουζ Οβρυάς
Προοδευτική Πατρών
-
Αρόης Α.Ε.
3 - 0
16
11-02-2018
15:30
Σουλίου
Παναχαϊκός
-
Προοδευτική Πατρών
2 - 0
17
25-02-2018
15:30
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Προοδευτική Πατρών
-
Περιβόλα
0 - 3
18
04-03-2018
10:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Προοδευτική Πατρών
-
Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018
1 - 0
19
11-03-2018
13:00
Ζήριας
Κεραυνός Σελιανιτίκων
-
Προοδευτική Πατρών
5 - 1
21
24-03-2018
16:30
Ρίου
Άνω Καστρίτσι
-
Προοδευτική Πατρών
2 - 2
22
01-04-2018
12:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Προοδευτική Πατρών
-
Δόξα Ελαιώνος
0 - 3
Ποδοσφαιριστών
Αρ. Δελτίου | Ονοματεπώνυμο | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | |||||||
1176200 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝ | 12-03-2023 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1348488 | ΓΡΟΥΖΗΣ ΑΝΣΤΑΣΙΟΣ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΦΛΟΓΑ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | 13-01-2020 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1315754 | ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΦΑΡΑΙΚΟΣ Α.Ο. | 04-02-2019 | 4 Αγων | 40€ | ΚΟΚΚΙΝΗ ΥΠΟΤΡΟΠΟΣ | 0 Αγων | |
1254883 | ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΣΤΑΡΟΧΩΡΙ Α.Ε. | 14-01-2019 | 1 Αγων | 10€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1247744 | ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ | 10-12-2018 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1156807 | ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ | 10-12-2018 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1315754 | ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ | 10-12-2018 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1176200 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ | 10-12-2018 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1280760 | ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΚΑΜΙΝΙΑ Α.Ο. | 02-12-2018 | 5 Αγων | 40€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1254883 | ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ΠΕΡΙΒΟΛΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ | 29-04-2018 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1315754 | ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΕΡΙΒΟΛΑ | 16-04-2018 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1280760 | ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΕΡΙΒΟΛΑ | 26-02-2018 | 1 Αγων | 10€ | KOKKINH | 0 Αγων | |
1176200 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΕΡΙΒΟΛΑ | 26-02-2018 | 4 Αγων | 40€ | KOKKINH | 0 Αγων | |
1176200 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ | 08-01-2018 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1374404 | ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ | ΚΑΜΙΝΙΑ Α.Ο. - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ | 10-04-2017 | 4 Αγων | 40€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων | |
1156807 | ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ | 03-04-2017 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1186209 | ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ - ΣΤΑΡΟΧΩΡΙ Α.Ε. | 07-11-2016 | 1 Αγων | 0€ | 2η ΚΙΤΡΙΝΗ | 0 Αγων | |
1300422 | ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΜΕΤΟΧΙ Α.Ε. - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ | 31-10-2016 | 2 Αγων | 20€ | ΚΟΚΚΙΝΗ | 0 Αγων |
Ομάδας
Αναμέτρηση | Πληρ. | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | Αφαίρεση Βαθμών | Επίπληξη | |||||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ | 23-11-2022 | 50 | ΧΩΡΙΣ ΑΔΕΙΑ ΑΓΩΝΑ | 0 | ||||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ | 10-12-2018 | 50 | ΑΠΟΒΟΛΗ ΑΝΩ 3 ΠΟΔ/ΣΤΩΝ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΓΩΝΑ | 0 | ||||
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ Α.Σ. | 01-11-2016 | 0 | 0 | 0 | 1η ΕΠΙΠΛΗΞΗ | 0 |
Αξιωματούχων
Αξιωματούχος | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ημέρες(Υπόλοιπο) | Χρηματική | Επίπληξη | |||||
ΚΑΡΑΧΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ(ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ) | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΒΟΛΑ | 12-03-2018 | 0 Αγων. (0) | 50 |