-
01-05/ 2η
Άρης Πατ
Παναχαϊκ
-
28-04/ 8η
Απόλλων
Πάτραι
-
27-04/ 10η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
27-04/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο
-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων2
0 -
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ3
0 -
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας4
3 -
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π4
1 -
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 20
3 -
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή6
0 -
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ10
2 -
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ3
1 -
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο2
2 -
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός1
3
-
28-04/ 12η
Αχιλλέας
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Θύελλα Α
-
28-04/ 12η
Αετός Ρί
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Α.Ε. Πάτ
Αχαϊκή
-
27-04/ 11η
Διαγόρας
ΠΕΙΡΟΣ Ι
-
27-04/ 12η
Άτλας 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
-
27-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. Αρό
-
27-04/ 12η
Απόλλων
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Άτλας
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
25-04/ 12η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ3
1 -
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας3
1 -
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 22
7 -
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ3
1
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Αετός Ρί
-
28-04/ 11η
Απόλλων
Α.Ε. Αιγ
-
28-04/ 12η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Α.Ε. ΑΡΟ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δαβουρλή
-
27-04/ 12η
Πήγασος
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Αχαϊκή 2
-
27-04/ 12η
Θύελλα Π
Αρόη 3
-
27-04/ 12η
Άβυθος
Α.Ο. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Αστέρας
-
27-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΧΑΙΟΣ Σ
-
26-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
26-04/ 12η
Α.Ε.ΑΙΓΙ
Θύελλα Α
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος0
0 -
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή0
0 -
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ0
0
-
30-04/ 12η
Ίκαρος Π
Ατρόμητο
-
28-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 3
-
28-04/ 12η
Δαβουρλή
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
28-04/ 12η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Πανιώνιο
-
28-04/ 11η
ΑΕ Αιγεί
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
28-04/ 12η
Άτλας 4
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
ΑΕ Αρόης
-
27-04/ 12η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος
-
27-04/ 12η
Αχιλλέας
Α.Ε. ΑΙΓ
-
27-04/ 12η
Λύκοι Δι
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
27-04/ 12η
Δίας/Ερμ
Δίας/Ερμ
-
27-04/ 12η
Άβυθος 2
Αιγίου Α
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 11
0 -
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος1
1 -
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή1
0 -
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
01-05/ 7η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
-
29-04/ 13η
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Α.Π.Σ. Π
-
24-04/ 13η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ2
1 -
24-04/ 13η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ4
0 -
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π2
0 -
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ0
0 -
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π2
1
-
27-04/ 12η
Παναχαϊκ
Άτλας 1
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ0
0 -
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Πληροφορίες
ΕΡΜΗΣ 3 | ||||
Έδρα: | Δεν έχει ορισθεί | Κατηγορία: | Προτζουνιορ | ΣτατιστικάΟμάδας |
ΕΡΜΗΣ 3 | |
Έδρα: | Δεν έχει ορισθεί |
Κατηγορία: | Προτζουνιορ |
ΣτατιστικάΟμάδας |
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
05-11-2022
10:30
Δίας (7x7)
ΕΡΜΗΣ 3
-
ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ
0 - 0 2
19-11-2022
17:00
Δίας (7x7)
ΕΡΜΗΣ 3
-
ΑΕ Πάτρα 2005 5
0 - 0 3
31-12-1999
23:59
Δίας (7x7)
ΡΕΠΟ
-
ΕΡΜΗΣ 3
- 4
18-12-2022
11:15
Δίας (7x7)
ΕΡΜΗΣ 3
-
ΕΡΜΗΣ 2
0 - 0 5
15-01-2023
12:30
Θησέα
Αστέρας Θησέας
-
ΕΡΜΗΣ 3
0 - 0 6
29-01-2023
09:45
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ)
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2
-
ΕΡΜΗΣ 3
0 - 0 7
11-02-2023
15:00
Δίας (7x7)
ΕΡΜΗΣ 3
-
Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ 6
0 - 0 8
04-03-2023
12:15
Νίκης Προαστίου
ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ
-
ΕΡΜΗΣ 3
0 - 0 9
18-03-2023
13:15
Αθλόπολις
ΑΕ Πάτρα 2005 5
-
ΕΡΜΗΣ 3
0 - 0 10
31-12-1999
23:59
Δεν έχει ορισθεί
ΕΡΜΗΣ 3
-
ΡΕΠΟ
- 11
23-04-2023
11:00
Δία
ΕΡΜΗΣ 2
-
ΕΡΜΗΣ 3
0 - 0 12
06-05-2023
17:15
Δία
ΕΡΜΗΣ 3
-
Αστέρας Θησέας
0 - 0 13
20-05-2023
10:30
Δία
ΕΡΜΗΣ 3
-
Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2
0 - 0 14
04-06-2023
11:30
Δαβουρλή
Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ 6
-
ΕΡΜΗΣ 3
0 - 0
Ποδοσφαιριστών
Αρ. Δελτίου | Ονοματεπώνυμο | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | ||||||||
Οι ποδοσφαιριστές της ομάδας δεν έχουν δεχτεί ποινές την περίοδο που επιλέξατε |
Ομάδας
Αναμέτρηση | Πληρ. | Ημερομηνία | Αιτιολογία | Υπόλοιπο | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγωνιστικές | Χρηματική | Αφαίρεση Βαθμών | Επίπληξη | |||||||
Η ομάδα δεν έχει δεν δεχθεί ποινές την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο |
Αξιωματούχων
Αξιωματούχος | Πληρ. | Αναμέτρηση | Ημερομηνία | Αιτιολογία | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ημέρες(Υπόλοιπο) | Χρηματική | Επίπληξη | |||||||
Δεν υπάρχουν ποινές αξιωματούχων αυτή την περίοδο που επιλέξατε |