-
15-03/ 9η
Αστήρ Τέ
Αιγίου Α
-
14-03/ 8η
Άρης Πατ
Πανιώνιο
-
10-03/ 9η
Αιγίου Α
Καλάβρυτ3
1 -
09-03/ 5η
Κεραυνός
Άτλας
-
09-03/ 3η
Α.Ε. Αρό
Άτλας 2
-
15-03/ 9η
Άτλας
Παναχαϊκ
-
10-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
Δαβουρλή
-
10-03/ 8η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΔΟΞΑ ΠΑΡ0
0 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Δαβουρλή3
1 -
09-03/ 9η
Α.Ε. Πάτ
Άτλας7
8 -
09-03/ 9η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Δαβουρλή1
2 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
Θύελλα Α4
7 -
09-03/ 9η
Άτλας 2
Αχαϊκή
-
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ/ΚΕΡ
Αετός Ρί11
2 -
09-03/ 8η
ΑΕ ΑΙΓΙΟ
ΣΚΕΠΑΣΤΟ0
0 -
09-03/ 9η
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ
ΑΠΟΛΛΩΝ8
1 -
09-03/ 9η
Α.Ε. Πάτ
Απόλλων3
1
-
15-03/ 9η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δίας/Ερμ
-
09-03/ 9η
Δαβουρλή
Παναχαϊκ0
0 -
09-03/ 9η
Θύελλα Π
Ατρόμητο0
0 -
09-03/ 9η
Αρόη 3
ΑΡΗΣ ΠΑΤ0
0 -
09-03/ 2η
Α.Ε. Αιγ
Α.Ο. ΑΙΓ0
0 -
09-03/ 9η
Αχιλλέας
Άβυθος
-
09-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
Αετός Ρί0
0 -
09-03/ 9η
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
Πήγασος0
0 -
09-03/ 9η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Δίας/Ερμ0
0 -
09-03/ 9η
ΠΑΝΙΩΝΙΟ
ΔΟΞΑ ΠΑΡ0
0
-
09-03/ 9η
Ίκαρος Π
Πήγασος0
0 -
09-03/ 4η
ΑΕ Αιγεί
ΠΑΝΑΙΓΙΑ0
0 -
09-03/ 9η
Παναχαϊκ
Πανιώνιο
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 40
0 -
09-03/ 9η
Αιγίου Α
Αστέρας
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Ατρόμητο0
0 -
09-03/ 9η
Αχιλλέας
ΑΠΟΛΛΩΝ
-
09-03/ 9η
ΑΕ Αρόης
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
09-03/ 9η
Δίας/Ερμ
Άτλας 3
-
20-03/ 8η
ΘΥΕΛΛΑ Π
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-03/ 9η
ΑΤΛΑΣ Α
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
-
14-03/ 10η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΤΛΑΣ Α0
3 -
10-03/ 10η
Δαβουρλή
Α.Π.Σ. Π5
0 -
10-03/ 10η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
ΑΧΑΪΚΗ
-
10-03/ 10η
ΠΑΝΜΟΒΡΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ1
4 -
09-03/ 10η
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ
ΗΡΑΚΛΗΣ3
1
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Ποδοσφαιριστές προεθνικών ομάδων Νέων και Παίδων για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου
- Ενημερώθηκε: 27 Οκτωβρίου 2017
Προ-εθνική ομάδα (ΠΑΙΔΩΝ)
1.ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΘΥΕΛΛΑΣ)
2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΝΙΚΗΣ)
3.ΖΕΚΙΑΗ (ΝΙΚΗΣ)
4.ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΝΙΚΗΣ)
5.ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΝΙΚΗΣ)
6.ΜΠΟΥΡΔΟΣ (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛ.)
7.ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ (ΘΥΕΛΛΑΣ)
8.ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΤΡΑ 2005)
9.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (ΑΧΑΪΚΟΣ)
10.ΜΠΟΥΡΗΣ (ΠΑΤΡΑ 2005)
11.ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (Δ.Κ.92)
12.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΤΡΑ 2005)
13.ΚΥΡΣΑΝΙΔΗΣ (ΠΑΤΡΑ 2005)
14.ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ (ΑΧΑΪΚΟΣ)
15.ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΙΑΣ)
16.ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ (ΔΙΑΣ)
17.ΣΤΡΕΚΛΑΣ (ΔΙΑΣ)
18.ΒΙΛΑΝΑΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ 2005)
19.ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΤΡΑ 2005)
20.ΔΙΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΝΙΚΗΣ)
21.ΚΟΜΠΖΑΡΟΥ (ΑΤΛΑΣ)
22.ΘΩΜΑΣ (ΔΙΑΣ)
23.ΚΛΑΦΟΥΝΤΖΗΣ (Κ.Δ.92)
Οι οποίοι και καλούνται να βρίσκονται στο αθλητικό κέντρο Νίκης Προαστίου το ΣΑΒΒΑΤΟ 28/10 στις 17:45
Προ-εθνική ομάδα (ΝΕΩΝ)
1.ΓΚΟΝΤΑΣ (ΠΑΤΡΑ2005)
2.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (Ικαρος ΠΕΤΡΩΤΟΥ)
3.ΣΙΝΗΣ (ΝΙΚΗΣ)
4.ΚΛΗΣΗΣ (Ικατος ΠΕΤΡΩΤΟΥ)
5.ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΙΑΣ)
6.ΜΑΡΑΓΚΟΣ (ΘΥΕΛΛΑΣ Αιγίου)
7.ΚΑΤΣΙΑΔΑΣ (ΑΧΑΪΚΟΣ)
8.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΜΠΑΤΡΑΙΚΟΣ)
9.ΨΑΘΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ 2005)
10.ΣΚΟΥΜΗΣ (ΘΥΕΛΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ)
11.ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΧΙΛΕΑΣ)
12.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΧΑΪΚΟΣ)
13.ΝΤΟΥΚΑΣ (ΘΥΕΛΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ)
14.ΤΖΑΝΕΡΟΠΟΥΛΟΣ (Ικαρος ΠΕΤΡΩΤΟΥ)
15.ΚΕΧΡΑΝΙΑΣ (ΠΑΜΠΑΤΡΑΙΚΟΣ)
16.ΓΙΩΤΗΣ (ΝΙΚΗΣ)
17.ΚΕΦΑΛΟΝΙΤΗΣ (ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ)
18.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΙΑΣ)
19.ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΘΥΕΛΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ)
20.ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ (ΠΑΤΡΑ 2005)
21.ΘΩΜΑΣ (ΘΥΕΛΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ)
Οι οποίοι και καλούνται να βρίσκονται στο αθλητικό κέντρο Νίκης Προαστίου ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10 στις 16:45
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 20/11/2023
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 27/11/2023
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
Καλούνται την Δευτέρα 5/2/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 22/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 15/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 8/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 8/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
Καλούνται την Δευτέρα 4/12/2023 οι κάτωθι...