Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (Όμιλος Γ') - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/11 13:00 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 1-5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/11 09:30 Ίκαρος Πετρωτού 1-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/11 18:15 Άτλας 2 2-2 ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/11 10:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 5-2 Αχαϊκή διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/11 09:30 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 3-4 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/11 11:30 Αετός Ρίου 2-1 ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/11 11:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. 2-0 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 19/11 11:30 Αχαϊκή 0-5 Άτλας 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/11 15:30 ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0-1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/12 12:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 7-3 Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/12 09:45 Ίκαρος Πετρωτού 2-1 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/01 10:00 Αετός Ρίου 3-0 Αχαϊκή διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/12 09:30 Ίκαρος Πετρωτού 2-7 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 16/12 09:30 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 4-1 ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/12 11:00 Άτλας 2 3-5 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 16/12 12:00 Αχαϊκή 1-3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαϊκή - Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/01 11:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 6-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/01 11:30 ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6-4 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/01 14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. 6-1 Άτλας 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/01 10:00 Ίκαρος Πετρωτού 1-5 Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/01 11:00 Αετός Ρίου 0-13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/01 11:15 ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 5-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/01 13:00 Άτλας 2 6-2 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/02 09:30 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 5-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 10/02 10:00 Αχαϊκή 1-1 ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 11/02 10:00 Άτλας 2 - Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/02 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. 0-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/02 09:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. 5-0 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/02 10:30 ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 7-3 Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/02 11:30 Αετός Ρίου 0-4 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 25/02 13:30 Αχαϊκή 0-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Μπεγουλακίου - Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ίκαρος Πετρωτού - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/03 11:15 ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 11-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 09/03 12:00 Άτλας 2 3-1 Αχαϊκή διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 30/03 10:00 Άτλας 2 4-4 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/03 12:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. 4-6 ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/03 09:45 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 3-0 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 06/04 11:30 Αχαϊκή 2-0 Αετός Ρίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/04 09:30 ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2-2 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/04 10:30 Πήγασος Μπεγουλακίου - Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/04 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. - Αχαϊκή διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ίκαρος Πετρωτού - ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Πάτρα 2005 2 - Αχαϊκή διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Πάτρα 2005 2 - Άτλας 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαϊκή - Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Μπεγουλακίου - ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Μπεγουλακίου - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΔΙΑΣ/ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ίκαρος Πετρωτού - Άτλας 2 διαιτητές