Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (Όμιλος Α') - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 12/11 10:30 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 0-0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 12/11 10:45 Δαβουρλής Κ 92 1 0-0 Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/11 11:30 Νίκη Προαστείου 1 0-0 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 12/11 16:45 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 1 0-0 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/11 10:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 0-0 Νίκη Προαστείου 1 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 25/11 10:30 Άτλας 1 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 1 διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 25/11 11:15 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ 0-0 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 26/11 11:00 Δαβουρλής Κ 92 1 0-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 09/12 17:15 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 0-0 Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 10/12 10:15 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 0-0 Νίκη Προαστείου 1 διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 10/12 13:00 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ 0-0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 10/12 16:00 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 1 0-0 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 07/01 09:30 Δαβουρλής Κ 92 1 0-0 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 07/01 11:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 0-0 Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 07/01 17:30 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 1 0-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/01 11:30 Νίκη Προαστείου 1 0-0 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 20/01 17:30 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 21/01 12:30 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 0-0 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 21/01 12:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 0-0 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 21/01 13:00 Άτλας 1 0-0 Νίκη Προαστείου 1 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 1 - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 03/02 17:30 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 1 0-0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 04/02 11:00 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ 0-0 Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 04/02 15:30 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 0-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/02 10:30 Δαβουρλής Κ 92 1 0-0 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/02 10:15 Νίκη Προαστείου 1 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 1 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 18/02 11:15 Άτλας 1 0-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 18/02 16:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 0-0 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 01/03 18:15 Άτλας 1 0-0 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) 02/03 10:00 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/03 09:45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 0-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 03/03 11:15 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 0-0 Νίκη Προαστείου 1 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 24/03 09:45 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 0-0 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/03 10:15 Νίκη Προαστείου 1 0-0 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 24/03 12:30 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 0-0 Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές
διαιτητές Δία 24/03 17:15 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 1 0-0 Άτλας 1 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 07/04 09:45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/04 11:15 Νίκη Προαστείου 1 1-9 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 07/04 11:30 Άτλας 1 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 07/04 12:45 Δαβουρλής Κ 92 1 1-1 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 1 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Νίκη Προαστείου 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 1 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 1 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου 1 - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ 92 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ 92 1 - Νίκη Προαστείου 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 1 - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 - Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 - Άτλας 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 1 - Νίκη Προαστείου 1 διαιτητές