Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (Όμιλος Ε') - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας 04/11 11:00 Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 0-0 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 04/11 17:15 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 0-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 04/11 17:30 Ίκαρος Πετρωτού 2 0-0 Αρόη 3 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/11 11:30 ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2 0-0 Δαβουρλής K 92. 3 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 18/11 10:00 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 0-0 Αρόη 3 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/11 11:15 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 0-0 Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 18/11 18:00 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 0-0 ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 19/11 12:30 Δαβουρλής K 92. 3 0-0 Ίκαρος Πετρωτού 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 31/12 23:59 Αρόη 3 0-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/12 10:00 ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2 0-0 Ίκαρος Πετρωτού 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/12 11:15 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 0-0 Δαβουρλής K 92. 3 διαιτητές
διαιτητές Δία 09/12 18:00 Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών 16/12 11:30 Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 0-0 ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 16/12 13:15 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 0-0 Αρόη 3 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 17/12 10:30 Ίκαρος Πετρωτού 2 0-0 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/12 12:30 Δαβουρλής K 92. 3 0-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/01 10:30 ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2 0-0 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 14/01 09:45 Δαβουρλής K 92. 3 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/01 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 0-0 Ίκαρος Πετρωτού 2 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 14/01 17:00 Αρόη 3 0-0 Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 24/01 18:00 Ίκαρος Πετρωτού 2 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 28/01 11:15 Αρόη 3 0-0 ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών 28/01 12:00 Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 0-0 Δαβουρλής K 92. 3 διαιτητές
διαιτητές Πετεινών 28/01 12:30 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 0-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/02 11:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 0-0 ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 10/02 11:30 Ίκαρος Πετρωτού 2 0-0 Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 10/02 12:45 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 0-0 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 11/02 11:15 Δαβουρλής K 92. 3 0-0 Αρόη 3 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/02 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 24/02 16:30 Αρόη 3 0-0 Ίκαρος Πετρωτού 2 διαιτητές
διαιτητές Πετεινών 02/03 10:30 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 0-0 Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/03 12:00 Δαβουρλής K 92. 3 0-0 ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ίκαρος Πετρωτού 2 - Δαβουρλής K 92. 3 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/03 09:45 ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών 09/03 11:30 Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 0-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 09/03 11:30 Αρόη 3 0-0 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ίκαρος Πετρωτού 2 - ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/03 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 0-0 Αρόη 3 διαιτητές
διαιτητές Δία 30/03 12:30 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 0-0 Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 31/03 11:30 Δαβουρλής K 92. 3 0-0 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων - Δαβουρλής K 92. 3 διαιτητές
διαιτητές Πετεινών 14/04 10:00 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 - Ίκαρος Πετρωτού 2 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/04 11:30 ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2 - Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 20/04 10:00 Αρόη 3 - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 - ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 - Αρόη 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ίκαρος Πετρωτού 2 - Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 - Δαβουρλής K 92. 3 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 - Ίκαρος Πετρωτού 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής K 92. 3 - Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων - ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2 - Αρόη 3 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2 - Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρόη 3 - Δαβουρλής K 92. 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 - Ίκαρος Πετρωτού 2 διαιτητές