Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (Όμιλος Δ') - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 03/11 17:00 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 0-0 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 04/11 15:00 Παναχαϊκή 2014 2 0-0 ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/11 09:45 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 0-0 Άτλας 3 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 05/11 10:00 ΡΕΠΟ 0-0 Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 18/11 11:00 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 0-0 ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/11 11:15 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 0-0 ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 19/11 10:00 Πανιώνιος Αχιλλέας 0-0 Παναχαϊκή 2014 2 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 19/11 11:30 Άτλας 3 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΡΕΠΟ 0-0 Παναχαϊκή 2014 2 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 02/12 12:30 ΑΕ Αρόης 2 0-0 Άτλας 3 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 03/12 10:00 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 0-0 Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Δία 03/12 12:15 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 0-0 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 0-0 ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 16/12 10:00 Παναχαϊκή 2014 2 0-0 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/12 11:45 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 0-0 ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/12 10:00 Πανιώνιος Αχιλλέας 0-0 Άτλας 3 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΡΕΠΟ 0-0 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 13/01 11:00 Άτλας 3 0-0 Παναχαϊκή 2014 2 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 14/01 10:00 Πανιώνιος Αχιλλέας 0-0 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 14/01 15:45 ΑΕ Αρόης 2 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΑΕ Αρόης 2 0-0 ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 27/01 10:00 Παναχαϊκή 2014 2 0-0 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Δία 27/01 16:15 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 0-0 Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Πετεινών 28/01 11:30 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 0-0 Άτλας 3 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 3 0-0 ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 10/02 09:30 Παναχαϊκή 2014 2 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 11/02 10:00 Πανιώνιος Αχιλλέας 0-0 ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/02 10:30 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 0-0 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας 0-0 ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 24/02 10:00 ΑΕ Αρόης 2 0-0 Παναχαϊκή 2014 2 διαιτητές
διαιτητές Πετεινών 24/02 12:00 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 0-0 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 25/02 11:30 Άτλας 3 0-0 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Δία 09/03 09:30 Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 0-0 Άτλας 3 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 09/03 10:15 ΑΕ Αρόης 2 0-0 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 09/03 12:00 Παναχαϊκή 2014 2 0-0 Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαϊκή 2014 2 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/03 10:00 ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 31/03 11:30 Πανιώνιος Αχιλλέας 0-0 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 31/03 12:00 Άτλας 3 0-0 ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 13/04 10:00 ΑΕ Αρόης 2 - ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές Πετεινών 13/04 11:30 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 - Παναχαϊκή 2014 2 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 14/04 10:00 Άτλας 3 - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαϊκή 2014 2 - Άτλας 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ - Παναχαϊκή 2014 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άτλας 3 - ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - ΑΕ Αρόης 2 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Άτλας 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Αρόης 2 - Πανιώνιος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2 - ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3 - Παναχαϊκή 2014 2 διαιτητές