Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Νεων (ΟΜΙΛΟΣ Α) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 31/12 23:59 ΑΧΑΪΚΗ 3-0 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/10 10:00 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3-1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 23/10 16:30 ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ 3-2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/10 20:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 3-3 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 04/11 09:30 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ 2-2 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 05/11 11:00 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ 1-2 ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/11 17:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 4-1 ΑΧΑΪΚΗ διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 08/11 15:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ 3-1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 19/11 11:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ 7-1 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/11 17:00 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 8-0 ΠΗΓΑΣΟΣ διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Πατρών 23/11 15:30 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ 1-2 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 10/12 15:00 ΑΧΑΪΚΗ 0-3 ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3-0 ΑΧΑΪΚΗ διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 05/12 16:00 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ 1-4 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/12 18:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 2-0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 29/12 15:00 ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ 2-1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 17/12 12:00 ΑΧΑΪΚΗ 0-2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 17/12 15:30 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ 3-5 ΠΗΓΑΣΟΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/12 16:30 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ 3-0 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 23/12 12:00 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ 3-1 ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3-0 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 09/01 15:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ 2-3 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 14/01 12:45 ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ 0-2 ΠΗΓΑΣΟΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/01 16:30 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ 2-0 ΑΧΑΪΚΗ διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ 3-0 ΑΧΑΪΚΗ διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ 0-3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 28/01 11:30 ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ 3-3 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/05 18:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 2-1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 09/02 16:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ 0-4 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 11/02 11:00 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ 2-1 ΑΧΑΪΚΗ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 11/02 18:00 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ 1-0 ΠΗΓΑΣΟΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/03 21:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ 2-0 ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 25/02 15:15 ΑΧΑΪΚΗ 0-1 ΠΗΓΑΣΟΣ διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 27/02 16:00 ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ 5-3 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/02 21:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ 6-3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 20/03 21:00 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 2-2 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 07/03 15:00 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ 2-0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 10/03 11:00 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ 1-4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/03 18:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 0-3 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 25/03 17:00 ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ 1-1 ΑΧΑΪΚΗ διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΑΧΑΪΚΗ 0-3 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 31/12 23:59 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ 3-0 ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ 3-0 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/04 21:00 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ 0-2 ΠΗΓΑΣΟΣ διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ 0-3 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/04 11:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 3-0 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/04 21:00 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 2-1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 21/04 11:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ 0-0 ΑΧΑΪΚΗ διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/12 23:59 ΠΗΓΑΣΟΣ 3-0 ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ 0-3 ΑΤΛΑΣ Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 24/04 16:30 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ 2-1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 19/05 11:30 ΑΧΑΪΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΑΧΑΪΚΗ 0-3 ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ 3-0 ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3-0 ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 22/05 18:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ διαιτητές