-
22-04/ 12η
Αιγείρα
Απόλλων2
0 -
21-04/ 12η
Δαβουρλή
Άρης Πατ3
0 -
21-04/ 12η
Δόξα Παρ
Διαγόρας4
3 -
21-04/ 12η
Ατρόμητο
Ίκαρος Π4
1 -
20-04/ 12η
Δίας - Ε
Άτλας 20
3 -
20-04/ 12η
Πάτραι
Δαβουρλή6
0 -
20-04/ 12η
Πήγασος
Ολυμπιακ
-
20-04/ 12η
Α.Ε. Αρό
Νίκη Προ3
1 -
20-04/ 12η
Πάτρα 20
Πανιώνιο2
2 -
17-04/ 7η
Άρης Πατ
Κεραυνός1
3 -
15-04/ 11η
Αιγίου Α
Αιγίου Α1
2
-
21-04/ 10η
Παναχαϊκ
ΝΙΚΗ ΠΡΟ3
1 -
21-04/ 10η
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
Άτλας
-
21-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
Άτλας 2
-
21-04/ 11η
Αετός Ρί
Άτλας 2
-
16-04/ 7η
Άτλας
ΔΙΑΣ/ΕΡΜ3
1 -
14-04/ 11η
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
Απόλλων1
3 -
14-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
ΑΡΗΣ ΠΑΤ5
1 -
14-04/ 11η
ΟΛΥΜΠΙΑΚ
Αχαϊκή6
0 -
14-04/ 10η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Διαγόρας0
0 -
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΔΙΑΣ-ΕΡΜ1
0
-
21-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 4η
Αίολος Α
Αχαϊκή
-
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος0
0 -
21-04/ 11η
ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
ΑΧΑΙΟΣ Σ
ΔΑΦΝΗ ΠΑ
-
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΡΟ
Δαβουρλή0
0 -
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
Νίκη Προ
-
20-04/ 11η
Θύελλα Α
Αχιλλέας
-
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Αρόη 3
Δίας/Ερμ0
0 -
19-04/ 11η
Α.Ο. ΑΙΓ
Α.Ε. ΑΙΓ
-
14-04/ 11η
Δίας/Ερμ
ΑΤΛΑΣ Α0
0 -
14-04/ 11η
ΔΟΞΑ ΠΑΡ
Αχαϊκή 20
0 -
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Δαβουρλή
ΠΑΝΙΩΝΙΟ0
0 -
14-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Ίκαρος Π0
0
-
21-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
21-04/ 11η
Άτλας 1
ΛΙΜΝΟΧΩΡ
-
21-04/ 11η
Άτλας 2
Ίκαρος Π
-
21-04/ 11η
Αίολος Α
Παναχαϊκ
-
21-04/ 11η
Θύελλα Α
Άβυθος 11
0 -
21-04/ 11η
Δαβουρλή
Πήγασος1
1 -
20-04/ 11η
Πάτραι Α
Διαγόρας
-
20-04/ 11η
Α.Ε. ΑΙΓ
ΠΑΝΑΙΓΙΑ
-
20-04/ 11η
ΑΕ Πάτρα
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Α.Ε. Αρό
Δαβουρλή1
0 -
20-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΔΟΞΑ ΝΙΦ
-
20-04/ 11η
Α.Π.Σ. Π
ΝΙΚΗ ΠΡΟ
-
20-04/ 11η
Αετός Ρί
Θύελλα Π
-
14-04/ 11η
Άτλας 4
Ίκαρος Π0
0 -
14-04/ 11η
Άβυθος 2
Λύκοι Δι0
0 -
14-04/ 11η
Άτλας 3
Πανιώνιο0
0 -
14-04/ 11η
ΑΕΤΟΣ ΡΙ
Δίας/Ερμ0
0 -
14-04/ 11η
Αιγίου Α
Αχιλλέας0
0
-
24-04/ 13η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ
-
24-04/ 13η
ΠΑΝΑΧΑΪΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ
-
21-04/ 7η
Νίκη Προ
Α.Π.Σ. Π2
0 -
21-04/ 12η
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ0
0 -
17-04/ 12η
ΑΤΛΑΣ Α
ΘΥΕΛΛΑ Π2
1 -
15-04/ 12η
Α.Π.Σ. Π
ΗΡΑΚΛΗΣ8
1 -
14-04/ 12η
Δαβουρλή
ΚΕΡΑΥΝΟΣ1
3 -
14-04/ 12η
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΑΝΜΟΒΡΙ3
3
-
21-04/ 3η
ΠΗΓΑΣΟΣ
Δαβουρλη
-
21-04/ 11η
ΑΠΣ ΠΑΤΡ
Παναχαϊκ0
0 -
21-04/ 11η
ΑΡΗΣ ΠΑΤ
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Άτλας 1
Πήγασος
-
20-04/ 11η
ΑΤΛΑΣ 3
Πανιώνιο
-
20-04/ 11η
Πάτρα Α.
Δίας/Ερμ
-
20-04/ 11η
Διαγόρας
Ατρόμητο
-
20-04/ 11η
Άτλας 2
Παναχαϊκ
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ – ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 28-29/4/2018
- Ενημερώθηκε: 26 Απριλίου 2018
Σάββατο 28/4/2018
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Α.Ε. Πάτρα 2005 4 – Δίας 6 28/04/2018 09:00 (Αθλόπολις), ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Ακάδημος-Νικη – Διαγόρας 2010 2 28/04/2018 10:00 (Αθλητικό κέντρο Νίκης Προαστείου), ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Ατρόμητος Ζαρ. – Α.Ο. Δίας 3 28/04/2018 10:00 (ζαρουχλεϊκων), ΤΣΟΥΤΣΗΣ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Α.Ο. Ακράτα – Αχιλέας Καμαρών 28/04/2018 10:00 (Ακράτας), ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Απόλλων – Λύκοι – Φλόγα Ροδιάς 28/04/2018 10:00 (Ροδιάς ), ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Α.Ε. Αρόη 2 – Ίκαρος Πετρωτού 28/04/2018 16:30 (αρόη 7χ7), ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧ.
Κυριακή 29/4/2018
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Αετός Ρίου – Πήγασος-Αχιλέας 29/04/2018 10:00 (Δημ. στάδιο Ρίου), ΠΑΠΠΑΣ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Παναχαϊκος – Δαβουρλής Κ.92 4 29/04/2018 10:00 (Γήπεδο Παναχαϊκού), ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Αστέρας Τέμενης – Θύελλα Αιγίου 3 29/04/2018 10:00 (Τέμενη), –
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 – Αναγεννηση – Αίας 29/04/2018 10:00 (Αθλ. Κέντρο Θ. Χρυσανθόπουλος), ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Δόξα Παραλίας – Θύελλα Πατρών 2 29/04/2018 11:00 (Παραλίας), ΤΑΓΑΡΗΣ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Α.Ο. Δίας 4 – Παναχαϊκή 2014 3 29/04/2018 11:15 (Δία 7χ7), ΤΙΜΟΛΕΩΝ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 20/11/2023
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΝ ΕΟΡΤΩΝ
- Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 5/2//2024
Καλούνται την Δευτέρα 5/2/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 22/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 22/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 15/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 15/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 8/1/2024
Καλούνται την Δευτέρα 8/1/2024 οι κάτωθι...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 4/12/2023
Καλούνται την Δευτέρα 4/12/2023 οι κάτωθι...