Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
- Παιδων
- Όμιλος Elite
- Όμιλος Β'
- Όμιλος Αιγίου
- Όμιλος Γ'
- ΠΑΙΔΩΝ ELITE-Προημιτελικοί
- ΠΑΙΔΩΝ Β - Προημιτελικοί
- ΠΑΙΔΩΝ ΑΙΓΙΟ-Προημιτελικοί
- ΠΑΙΔΩΝ Γ - Προημιτελικοί
- ΠΑΙΔΩΝ ELITE - Ημιτελικοί
- ΠΑΙΔΩΝ Β- Ημιτελικοί
- ΠΑΙΔΩΝ ΑΙΓΙΟΥ - Ημιτελικοί
- ΠΑΙΔΩΝ Γ- Ημιτελικοί
- Ομ.Γ-Τελικός (θέσ.17-18)
- Ομ.Γ-μικ.Τελικός(θεσ.19-20
- ΠΑΙΔΩΝ Αιγίου-Τελικός
- ΠΑΙΔΩΝ Αιγίου-Μικ. Τελικός
- Ομ.Β Τελικός(θεσ.9-10)
- Ομ.Β μικΤελικός(θεσ.11-12)
- ELITE-Μικρός Τελικός
- ELITE-Μεγάλος Τελικός
- Προπαιδων
- Όμιλος Elite
- Όμιλος Β'
- Όμιλος Γ'
- 9Χ9 - Όμιλος Elite
- 9Χ9 - Όμιλος Αιγίου
- 9Χ9 - Όμιλος Β'
- Elite - Προημιτελική Φάση
- Όμιλος Γ-Προημιτελική Φάση
- Όμιλος Β-Προημιτελική Φάση
- ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ Γ - Ημιτελική Φά
- ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ Β' - Ημιτελική Φ
- ELITE - Ημιτελική Φάση
- ELITE-Μικρός Τελικός
- Elite-Μεγάλος Τελικός
- ΟμΓ-μικΤελικός(θεσ.19-20)
- ΟμΓ-Τελικός(θεσ.17-18)
- ΟμΒ-μικΤελικός(θεσ.11-12)
- ΟμΒ-Τελικός(θεσ.9-10)
- Τζουνιορ
- Προτζουνιορ
- Νεων
- Αστεράκια
Σημαντικα
- Διαδικτυακό σεμινάριο “Primavera Football About”
- ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
- ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΟΠΑΠ
- ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ATHLOMETRIX
- Εορταστικές εκδηλώσεις σε συνεργασία με την ΠΑΕ Παναχαϊκή
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΧΝΟΜΕΤΡΙΑΣ ATHLOMETRIX
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αρχική / Πρόγραμμα
Τζουνιορ (ΤΖΟΥΝΙΟ Ε1 2ος ΓΥΡΟΣ) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 31/12 | 23:59 | Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 | - | Αχαϊκή | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 01/04 | 11:00 | Διαγόρας Βραχνεΐκων | 0-0 | Ολυμπιακός Φ.Π. 2 | ||||
ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ- ρεπό |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Νιφορεΐκων | 22/04 | 10:00 | Αχαϊκή | 0-0 | ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 23/04 | 12:00 | Ολυμπιακός Φ.Π. 2 | 0-0 | Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 | ||||
Διαγόρας Βραχνεΐκων- ρεπό |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Θύελλας Πατρών (5x5) | 06/05 | 11:15 | Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 | 0-0 | Διαγόρας Βραχνεΐκων | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 07/05 | 11:00 | ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ | 0-0 | Ολυμπιακός Φ.Π. 2 | ||||
Αχαϊκή- ρεπό |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 20/05 | 11:00 | Ολυμπιακός Φ.Π. 2 | 0-0 | Αχαϊκή | ||||
Νιφορεΐκων | 20/05 | 17:00 | Διαγόρας Βραχνεΐκων | 0-0 | ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ | ||||
Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2- ρεπό |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 11/06 | 18:00 | Αχαϊκή | 0-0 | Διαγόρας Βραχνεΐκων | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 11/06 | 18:00 | ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ | 0-0 | Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2 | ||||
Ολυμπιακός Φ.Π. 2- ρεπό |
Copyright © 2015 Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας. Κατασκευή και Υποστήριξη icecube